top of page
Meditating in Nature

15 MIN ONLINE POZITÍVNE  
VEDENÉ AFIRMÁCIE 

S VIERKOU AYISI

Afirmácie sú to jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok.

Pomáhajú nám detailne definovať a formulovať, čo by sme si do svojich životov radi pritiahli a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním sa naše afirmácie, touto vysoko efektívnou metódou, stanú našou novou pravdou a  skutočnosťou. Afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok, napomáhajú ich zmeniť na pozitívnejšie a pomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu.

 

Väčšina ľudí má negatívnych až 80% myšlienok počas dňa. Čo nesmierne ovplyvňuje každodenný život, zdravie, náladu, vzťahy s ľuďmi, prácu, úspech a celkový obraz o sebe samom. Myšlienky, ktoré si pravidelne myslíme, sú väčšinou automatizované myšlienkové programy/vzorce z podvedomej mysle, ktoré sme nevedome nadobudli rôznymi zážitkami v našom živote.

 

Afirmáciami priťahujeme do nášho života to čo po čom finálne túžime a preto sa vo svojich V afirmáciách, ktoré si podvedome osvojujeme sa vyjadrujeme akoby sme už dosiahli a prežívali výsledok našich zmien, prianí a predsavzatí. Otvorme naše podvedomie novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. A nechajme sa prekvapiť, úžasnými zmenami, príležitosťami a okolnosťami, ktoré sa zrazu v našom živote a vnútri ukážu. Program je vhodný naozaj pre každého, kto sa chce pozitívne naladiť.

PONUKA ONLINE PROGRAMU:

15 MINÚTOVÉ  VEDENÉ AFIRMÁCIE

NA KAŽDÝ DEŇ

V trojtýždňovom online programe je päť rôznych audio terapií. Pre najlepšiu efektivitu je ideálne

počúvať afirmácie podľa uvedeného harmonogramu, ktorý nájdete v programe po zakúpení.

 

Program je Vám po zakúpení  k dispozícii na našej stránke kedykoľvek. Máte k nemu neobmedzený prístup, stačí sa prihlásiť.

To ako začneme svoj deň, je veľkým rozhodujúcim faktorom toho, ako bude prebiehať zvyšok celého dňa. Jednoduchým krokom k tomu, ako si vytvoriť základ pre krásne nové životné radosti, príležitosti, zmeny a harmonické vnútorné rozpoloženie, je vytvoriť si svoj rituál, ktorý vykonávame každý deň.  

15 minútové vedené afirmácie na každý deň nám instantne pomôžu cítiť sa a myslieť príjemne, motivovane a šťastne a pomôžu nám zmeniť obmedzujúce presvedčenia o sebe a svojom živote.  

TÉMY AFIRMÁCIÍ:

1. ŠŤASTIE, SEBAPRIJATIE, SEBALÁSKA, PRIJATIE SVOJHO TELA, ZDRAVIE, SÚCIT, OTVORENOSŤ, ZMENA

2. SEBAKONROLA, SÚSTREDENOSŤ, POTENCIÁL, SPRÁVNE VYUŽITIE ČASU, KRÁSNA BUDÚCNOSŤ

3. VNÚTORNÁ SILA, ENERGIA, SLOBODA, SNY & CIELE, ÚSPECH, FINANCIE, POZITIVITA, RADOSŤ

4. POKOJ, HARMÓNIA, SPOKOJNOSŤ, PREPOJENIE S PRÍRODOU, HOJNOSŤ, ŽIVOTNÉ ZÁMERY, VĎAČNOSŤ, PREPOJENIE S VESMÍROM

5. ÚCTA, ODPUSTENIE,  VYŽAROVANIE, SEBALÁSKA, VZŤAHY, BEZPEČIE, ZÁZEMIE, PRIŤAHOVANIE DOBRA

LINK NA VSTUP DO PROGRAMU OBDRŽÍTE V EMAILI HNEĎ PO ZAKÚPENÍ

PLATNOSŤ PROGRAMU ZAČNE PLYNÚŤ V DEŇ ZAKÚPENIA.

bottom of page