Wellness Coach

30 MIN ONLINE POZITÍVNE  
VEDENÉ AFIRMÁCIE 

S VIERKOU AYISI

Afirmácie sú to jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok.

Pomáhajú nám detailne definovať a formulovať, čo by sme si do svojich životov radi pritiahli a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním sa naše afirmácie, touto vysoko efektívnou metódou, stanú našou novou pravdou a  skutočnosťou. Afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok, napomáhajú ich zmeniť na pozitívnejšie a pomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu.

 

Väčšina ľudí má negatívnych až 80% myšlienok počas dňa. Čo nesmierne ovplyvňuje každodenný život, zdravie, náladu, vzťahy s ľuďmi, prácu, úspech a celkový obraz o sebe samom. Myšlienky, ktoré si pravidelne myslíme, sú väčšinou automatizované myšlienkové programy/vzorce z podvedomej mysle, ktoré sme nevedome nadobudli rôznymi zážitkami v našom živote.

 

Afirmáciami priťahujeme do nášho života to čo po čom finálne túžime a preto sa vo svojich V afirmáciách, ktoré si podvedome osvojujeme sa vyjadrujeme akoby sme už dosiahli a prežívali výsledok našich zmien, prianí a predsavzatí. Otvorme naše podvedomie novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. A nechajme sa prekvapiť, úžasnými zmenami, príležitosťami a okolnosťami, ktoré sa zrazu v našom živote a vnútri ukážu. Program je vhodný naozaj pre každého, kto sa chce pozitívne naladiť.

PONUKA ONLINE PROGRAMU:

21 DŇOVÁ VÝZVA 30 MIN VEDENÝCH AFIRMÁCIÍ

V 21 dňovom programe sa nachádzajú tri rôzne audio terapie. Pre najlepšiu efektivitu je ideálne

počúvať afirmácie podľa nižšie uvedeného harmonogramu.

Program je Vám po zakúpení  k dispozícii na našej stránke kedykoľvek. Máte k nemu neobmedzený prístup,

stačí sa prihlásiť.

TÉMY AFIRMÁCIÍ:

1. SEBALÁSKA, ZDRAVIE, PREPOJENIE S DUCHOVNOM, SÚCIT, PRÍRODA, VZŤAHY, RODINA, PRIATEĽSTVÁ, DOMOV, ŠŤASTIE

2. SEBAVEDOMIE, KREATIVITA, ÚSPECH, PRÁCA, PENIAZE, CESTOVANIE, RADOSŤ

3. VĎAČNOSŤ, ODPUSTENIE, ODVAHA, SLOBODA, POŽEHNANIE, OČISTA

LINK NA VSTUP DO PROGRAMU OBDRŽÍTE V EMAILI HNEĎ PO ZAKÚPENÍ

PLATNOSŤ PROGRAMU ZAČNE PLYNÚŤ V DEŇ ZAKÚPENIA.

Vierka Ayisi - Vedené afirmácie
Play Video