top of page
Copy of Copy of Art Workshop Tickets Event Announcement Poster (Brochure).png

Dátum: 24.10. 2022 

Čas: 17:30 - 21:00

Cena: 55€  

 

YOGA, MEDITÁCIA, VEČERA & VÝROBA VLASTNEJ PRÍRODNEJ KOZMETIKY

Koncept, ktorý spája telo, myseľ a kreativitu.

Príď si zacvičiť, zameditovať, zoznámiť sa s novými ľudmi, dať si chutnú večeru a vyrobiť si svoju vlastnú prírodnú pleťovú masku, telový sprej a telový peeling.

Výrobou nás s láskou bude sprevádzať zakladateľka značky Naturelly Mária Molnárová.

ADRESA:
REŠTAURÁCIA BITE & BYTE
PLYNÁRENSKÁ 3E
NÁŠ PROGRAM:

INSPIRIT
HANDMADE WORKSHOP

VIERKA AYISI & NATURALLY

Untitled design-8.png

YOGA

Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu.

Untitled design-8.png

MEDITÁCIA

Prostredníctvom vedenej meditácie koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych myšlienok a emócií.

Dávame priestor novým, kreatívnym nápadom a pracujeme na svojom vnútornom rozpoložení a instantnom odbúravaní stresu.

Taktiež regenerujeme a uvoľňujeme svalstvo celého tela a učíme sa ako správne relaxovať, dýchať a byť pokojní.

Untitled design-8.png

VÝROBA VLASTNEJ PRÍRODNEJ KOZMETIKY
- TRI PRODUKTY

Workshop strávený výrobou prírodných produktov našej každodennej krásy, zo surovín ktoré nájdeme vo svojich kuchynských skrinkách alebo bylinkových záhradkách. Budeme vyrábať prírodnú pleťovú masku, telový sprej a telový peeling. Produkty, ktoré sú šetrné k vám, k zemi a redukujú plasty na jedno použitie. A hlavne sa počas výroby veľa naučíme, zabavíme a vyrobíme si pre seba krásny darček.

Untitled design-8.png

VEČERA

Dokonale vyvážená večera, v úžasnej reštaurácii Bite & Byte, ktorá nepoteší len oko a žalúdok,
ale najmä doplní živiny, ktoré počas dňa naše telo potrebuje. Vnímame jedlo a nápoje ako nástroje na zlepšenie kvality života. Našou misiou je zmeniť spôsob častokrát nezdravého stravovania, ktoré má na svedomí aj malá flexibilita trhu a nedostatočné prispôsobenie gastro prevádzok indidivuálnym potrebám ľudí. Chceme zákazníkom ponúknúť možnosť stravovať sa kvalitne a zdravo. Za projektom holistického konceptu Bite&Byte stoja dvaja inovátori a podnikatelia – Filip Štefanička a Samuel Pokorný

HOSTIA:
thumbnail.jpg

VIERKA AYISI

Na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka a jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní. 

Pipetting Skincare Product

MÁRIA MOLNÁROVÁ - NATURALLY

Realizujeme kurzy a workshopy výroby prírodnej kozmetiky. Učíme sa od certifikovaných kozmetológov, aromaterapeutov, parfumérov, ale aj bežných nadšencov prírodnej kozmetiky a následne to všetko učíme aj my vás!  V našich kurzoch sa dozviete množstvo užitočných informácií o jednotlivých zložkách v produktoch, postupoch výroby a hlavne vám odovzdáme všetky naše pozbierané skúsenosti.

Copy of Copy of Art Workshop Tickets Event Announcement Poster.png
bottom of page