yoga, vedená meditácia, soundhealing &

vedená afirmácia

s vierkou ayisi

YOGA:

Koncept Inspirit yogy s Vierkou Ayisi spočíva v troch fázach tréningu. Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Tréning končí uvoľňujúcou meditáciou. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu.

Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

VEDENÁ MEDITÁCIA:

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do svojich vlastných myšlienkových procesov, emócií a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu alebo v sede koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri.

Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás kultivujú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. Učíme sa na chvíľu odpájať sa od záležitostí bežného života a povznášame svoje vedomie na vznešenejšie myšlienky o sebe a svojom okolí. Zároveň dávame priestor novým, kreatívnym nápadom pre sebarealizovanejší život.  Pracujeme so svojím vnútorným rozpoložením a pozorovaním svojho vnútra sa učíme viesť pokojnejší a šťastnejší život, po akom túžime.

Taktiež regenerujeme a uvoľňujeme svalstvo celého tela a učíme sa ako správne relaxovať, dýchať a byť pokojný. Témy meditácii sa vždy obmieňajú a meditácie sú vhodné pre ženy, mužov a všetky vekové kategórie.

SOUNDHEALING:

Zvuková terapia pri ktorej sa z akejkoľvek disharmónie na našej fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni, vytvára harmónia. Pomocou vibrácie a frekvencie zo špeciálnych rezonančných nástrojov,

získavame stratenú rovnováhu, zdravie, spokojnosť, uvoľnenosť a radosť.

VEDENÁ AFIRMÁCIA:

Afirmácie sú to jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov.

Pomáhajú nám detailne definovať a formulovať, čo by sme si do svojich životov radi pritiahli a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním sa naše afirmácie, touto vysoko efektívnou metódou, stanú našou novou pravdou a  skutočnosťou. Afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok, negatívneho vyjadrovania sa a negatívnych pocitov.

 

Väčšina ľudí má negatívnych až 80% myšlienok počas dňa. Čo nesmierne ovplyvňuje každodenný život, zdravie, náladu, vzťahy s ľuďmi, prácu, úspech a celkový obraz o sebe samom.

Pomocou pozitívnych afirmácií môžeme nahradiť často negatívne vnútorne rozhovory, ich pozitívnymi verziami.

Myšlienky a slová, ktoré opakujeme teraz a na každodennej báze, tvoria našu budúcnosť a to, v akom stave ju budeme prežívať. A práve myšlienky, ktoré si pravidelne myslíme, sú väčšinou automatizované myšlienkové programy/vzorce z podvedomej mysle, ktoré sme nevedome nadobudli rôznymi zážitkami v našom živote.

 

Afirmácie napomáhajú očistiť naše myšlienky a pomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu.

Sú osvedčenou metódou sebazdokonaľovania, pretože majú schopnosť re-programovať naše staré neprospešné myšlienkové vzorce.  

Rovnako ako cvičenie, zvyšujú hladinu hormónov, prostredníctvom ktorých sa cítime dobre a navykajú náš mozog na vytváranie nových zhlukov neurónov a pozitívnych myšlienkových procesov.

 

Spočiatku môže byť pravidelnosť cvičenia náročná, ale keď pochopíme a pocítime, akým spôsobom ovplyvňujeme náš život našimi myšlienkami a prijmeme to ako fakt, už nikdy nebudeme chcieť vynechať ani jeden deň, na prácu so svojím vnútrom a na vytvorenie si svojho vysnívaného života.

 

Nezabúdajme že afirmáciami priťahujeme do nášho života to čo po čom finálne túžime a preto sa vo svojich afirmáciách vyjadrujeme akoby sme už dosiahli a prežívali výsledok našich želaní.

Otvorme naše vedomie novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. A nechajme sa prekvapiť, úžasnými zmenami, príležitosťami, okolnosťami a ľuďmi, ktorí sa zrazu v našom živote ukážu.

Každú hodinu začíname príjemnou vedenou meditáciou, aby sme sa dostali do stavu upokojenia.

Hodina je vhodná naozaj pre každého, kto sa chce pozitívne naladiť.

HARMONOGRAM
HODÍN:

 

YOGA & RELAXAČNÁ MEDITÁCIA:

PONDELOK: 18:00 - 19:10

YOGA & MEDITÁCIA

FITUP PETRŽÁLKA

(PAJŠTÚNSKA 7)

UTOROK: 19:00 - 20:30 /7€/

AYISI YOGA CENTRUM

(MLIEKARENSKÁ 10 BA)

NETREBA SA PRIHLASOVAŤ

VEDENÁ MEDITÁCIA & SOUNDHEALING:

STREDA: 18:30 - 19:30  /12€/

SOUND HEALING SLOVAKIA CENTRUM 

Rezervácie miest: www.soundhealingslovakia.sk

(RAČIANSKÁ 69/B BA)

VEDENÁ AFIRMÁCIA & MEDITÁCIA:

ŠTVRTOK: 19:00 - 20:10  /7€/

AYISI YOGA CENTRUM

(MLIEKARENSKÁ 10 BA)

NETREBA SA PRIHLASOVAŤ

 YOGA & MEDITÁCIA NA YOUTUBE

Rôzne diely cvičenia nájdete tu:

https://www.youtube.com/watch?v=U1v9U853fNM

NAJBLIŽŠIE PODUJATIA

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon