yoga, vedená meditácia, soundhealing &

vedená afirmácia

s vierkou ayisi

YOGA:

Koncept Inspirit yogy s Vierkou Ayisi spočíva v troch fázach tréningu. Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavím vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Tréning končí uvoľňujúcou meditáciou. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu.

Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

VEDENÁ MEDITÁCIA:

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do svojich vlastných myšlienkových procesov, emócií a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu alebo v sede koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri.

Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás kultivujú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. Učíme sa na chvíľu odpájať sa od záležitostí bežného života a povznášame svoje vedomie na vznešenejšie myšlienky o sebe a svojom okolí. Zároveň dávame priestor novým, kreatívnym nápadom pre sebarealizovanejší život.  Pracujeme so svojím vnútorným rozpoložením a pozorovaním svojho vnútra sa učíme viesť pokojnejší a šťastnejší život, po akom túžime.

Taktiež regenerujeme a uvoľňujeme svalstvo celého tela a učíme sa ako správne relaxovať, dýchať a byť pokojný. Témy meditácii sa vždy obmieňajú a meditácie sú vhodné pre ženy, mužov a všetky vekové kategórie.

SOUNDHEALING:

Zvuková terapia pri ktorej sa z akejkoľvek disharmónie na našej fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni, vytvára harmónia. Pomocou vibrácie a frekvencie zo špeciálnych rezonančných nástrojov,

získavame stratenú rovnováhu, zdravie, spokojnosť, uvoľnenosť a radosť.

VEDENÁ AFIRMÁCIA:

Hodina vedenej afirmácie pozostáva v rôznych technikách opakovania pozitívnych viet a tvrdení sama/sám pre seba. Každú hodinu začíname príjemnou vedenou meditáciou, aby sme sa dostali do stavu upokojenia tela, mysle aj srdca. Afirmácie sú jednoduché, krátke a silné vyjadrenia alebo tvrdenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov.

Väčšina ľudí má negatívnych až 80% myšlienok počas dňa. Čo nesmierne ovplyvňuje každodenný život, zdravie, vzťahy s ľuďmi, prácu, úspech a celkový obraz o sebe samom.

Pomocou pozitívnych afirmácií môžme nahradiť často negatívne vnútorne rozhovory so sebou, ich pozitívnymi verziami. Afirmácie sú vety a tvrdenia zamerané na pozitívne ovplyvnenie vedomia a podvedomia, a tým výsledne pozitívne ovplyvňujú to ako rozmýšľame, ako sa cítime, naše návyky, vzťahy a naše správanie. A hlavne nám pomáhajú detailne definovať a formulovať, čo by sme si vo svojich životoch radi manifestovali.

Slová, ktoré tvoria afirmáciu, pravidelným, dlhodobým opakovaním, automaticky vytvárajú v mysli súvisiace mentálne obrazy a predstavy, ktoré nás inšpirujú, motivujú a dodávajú energiu na dosiahnutie pozitívneho, zdravého a šťastného života, po akom túžime. Hodina je vhodná naozaj pre každého, kto sa chce pozitívne naladiť.

HARMONOGRAM
HODÍN:

 

YOGA & RELAXAČNÁ MEDITÁCIA:

PONDELOK: 18:00 - 19:10

YOGA & MEDITÁCIA

FITUP PETRŽÁLKA

(PAJŠTÚNSKA 7)

UTOROK: 19:00 - 20:30 /7€/

AYISI YOGA CENTRUM

(MLIEKARENSKÁ 10 BA)

NETREBA SA PRIHLASOVAŤ

VEDENÁ MEDITÁCIA & SOUNDHEALING:

STREDA: 18:30 - 19:30  /12€/

SOUND HEALING SLOVAKIA CENTRUM 

Rezervácie miest: www.soundhealingslovakia.sk

(RAČIANSKÁ 69/B BA)

VEDENÁ AFIRMÁCIA & MEDITÁCIA:

ŠTVRTOK: 19:00 - 20:10  /8€/

AYISI YOGA CENTRUM

(MLIEKARENSKÁ 10 BA)

NETREBA SA PRIHLASOVAŤ

 YOGA & MEDITÁCIA NA YOUTUBE

Rôzne diely cvičenia nájdete tu:

https://www.youtube.com/watch?v=U1v9U853fNM

NAJBLIŽŠIE PODUJATIA

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon