top of page
Copy of Copy of Copy of Simple Modern Gradient Events Instagram Story (1).png

Dátum: 19.9. 2021 

Čas: 9:00 - 21:30

Cena: 75 €  

 

Deň plný inšpirácie, zmysluplných prepojení a nových poznatkov.

Pre všetkých, ktorí majú záujem o jedinečný zážitok spájajúci jogu, pohyb, tanec, prednášky, mantry, meditácie a terapie. Krásne miesto, úžasní ľudia, obohacujúci program a úžasní hostia. Taktiež chutné, zdravé jedlo v cene a zaujímavé stánky s krásnym tovarom.

INSPIRIT FESTIVAL
I. ROČNÍK FESTIVALU VIERKY AYISI

Pred zakúpením, vás  systém navedie k registrácii sa na našej stránke. Bez registrácie zakúpenie nie je možné. Po zakúpení obdržíte na e-mail, ktorý zadáte pri registrácii, potvrdenie a všetky informácie ohľadom festivalu. V prípade že vám email nepríde, ani do spamu, nás prosím kontaktujte na: inspiritagency@yahoo.com

NÁŠ PROGRAM:
Shadow

INSPIRIT YOGA 

Koncept Inspirit yogy spočíva v troch fázach tréningu. Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Tréning končí uvoľňujúcou meditáciou. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu.

Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

Vierka Ayisi

Shadow

YOGA & QI KUNG

Spomaľ svoje stárnutie. Obnov svoje zdravie, imunitu, hormonálnu rovnováhu. Objav svoju životnú silu a pružnosť.

Tieto zdravotné metódy a cvičebné systémy zlepšujú kvalitu života, sú založené na výsledkoch dlhodobej praxe. Vychádzajú z poznatkov yogy (ásana, pranayama, bandha), chi kung (8 kusov brokátu, i tin ting). 

Fredy Ayisi

Shadow

PRANAYAMA -  DYCHACIE CVIČENIA

Pránajáma predstavuje medzistupeň medzi fyzickou zložkou jogy a jej jemnejšími úrovňami ako koncentrácia a meditácia.

Hlavným cieľom praktizovania pránajámy je upokojenie mysle a harmonizovanie prúdenia životnej sily.

Rôznymi dýchacími technikami pránajámy vieme tiež dosiahnuť pozoruhodné zmeny v stave nervového systému, vitálnej kapacity pľúc, či optimalizácii krvného tlaku.

Erik Goldschmidt 

Shadow

AFRODANCE WORKOUT

Afro Dance workout vám zaručene vyčarí úsmev na tvári, skvelú zábavu a radosť z pohybu! Ide je cvičenie, ktoré kombinuje tónovanie svalov a tanec. Tento kardio tréning je postavený na afro tancoch, ktoré zahŕňajú drepy a rôzne posilňovacie cviky v stoji.  Vhodné aj pre úplných začiatočníkov.
Kevin Prince

Shadow

ZEM - PLANÉTA VZŤAHOV

Prednáška pre mužov a ženy, ktorí túžia po šťastnom vzťahu plnom lásky a porozumenia. Zorientujme sa v zložitom svete partnerských vzťahov bez toho, aby ste museli lietať zo vzťahu do vzťahu a dookola opakovať tie isté chyby. Aj vo vzťahoch platia určité pravidlá a zákonitosti a je dôležité vyznať sa v nich. Rovnako je užitočné vedieť, akých najčastejších chýb sa dopúšťajú vo vzťahoch muži a akých ženy, aké sú typické príčiny vzniku nedorozumení a konfliktov. 

Martin Drobný

Shadow

OBED, OLOVRANT, RELAX & STÁNKY S KRÁSNYM TOVAROM

V nádhernom pokojnom prostredí.

Shadow

PREDNÁSKA:
MOJE VNÚTORNÉ ROZPOLOŽENIE A STAV BYTIA & SYNCHRONIZAČNÁ MEDITÁCIA

Každý z nás túži uskutočniť svoje sny, vízie a ciele, vo svojom každodennom živote. Či už sa chceme cítiť mierumilovne, celistvo a šťastne alebo chceme dosiahnuť svoje vysnívané pracovné ciele a ideálne partnerské a rodinné vzťahy. Či sa chceme ozdraviť na fyzickej a emocionálnej úrovni alebo hľadáme istejšie finančné zabezpečenie.

Synchronizáciou frekvencie našej myšlienky a magnetizmu našej emócie, meníme svoje vnútorne vyžarovanie a to čo do svojho života priťahujeme. Inými slovami, prácou synchronizácie pripravujeme svojej srdce a svoju myseľ na našu vlastnú, krásnu budúcnosť a stav bytia.

Shadow

GONGOVÁ & ZVUKOVÁ TERAPIA

Poď zažiť niečo nové, hlboké a krásne. Poď si len tak lahnúť a ochutnať vibrácie z vesmíru a ak sa ti bude páčiť, nechaj sa ňou celý zaplaviť.  Počas gongovej a rezonančnej terapie zažiješ úplné uvoľnenie tvojho tela, mysle a prepojenie sa so svojim vnútrom.  Zažiješ hlbokú meditáciu a harmonizáciu tela, emócií, mysle a tvojej duše.  Nástroje ti zahrajú presne na to miesto, ktoré práve potrebujú posilniť, vyliečiť alebo previbrovať.  
Miroslav Bábik & Katarína Naira (GONGSTERI)

Shadow

HIMALÁJSKA ÓMOVAČKA

 Skupinové spievanie prvotnej vibrácie ÓM. Táto prastará Himalájska technika pôsobí na harmonizáciu, energizáciu, presvetlenie a vnútorné liečenie zúčastnených, okolitého priestoru, ako aj Matky Zeme. Trvanie techniky s precítením, 1 hodina. Celkový ideálny čas s vysvetlením účinkov a predstavením samotnej techniky - 1,5 hodiny.
Daniel Slobodan Mačovský 

Shadow

ŽIVOT BEZ MANIPULÁCIE

Vzťah s človekom manipulátorom, má hlboký vplyv na psychické zdravie každého z nás. Častokrát nemáme ani tušenia, že v takomto vzťahu sme, ale keď upriamime pozornosť na to, čo cítime, dokáže nám to odhaliť skryté psychické týranie. Ako takýto vzťah vyzerá, vyvíja sa a prebieha od samotných začiatkov, kam speje a mnoho ďalšieho sa dozviete na prednáške.

Romana Benčíková

Shadow

CACAO CEREMÓNIA

Čaká nás magická chvíľa, s medicínou dávnych civilizácií Južnej Ameriky Kakaom, ktoré sa tiež nazýva ‘Nápoj Bohov’ a to pre jeho neuveriteľné účinky a krásnu liečivú silu. Otvára naše srdcia a prináša nám pocit radosti. Prepája nás s našim vnútorným hlasom a pohladí naše dušičky. Spolu sa naladíme na frekvenciu lásky, Kde sme najviac otvorený všetkým krásnym myšlienkam a pocitom. Nabijeme sa vitálnou energiou, a pocitmi lásky a vďačnosti.

Vero

HOSTIA:
2a6264e0-e330-47ca-9f3f-f1761a35673a.JPG

VIERKA AYISI

Na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka a jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní. 

thumbnail (1).jpg

FREDY AYISI

Fredy Ayisi je učiteľom yogy a priekopníkom yogy na Slovensku po roku 1989. Jeho hlavnou činnosťou je výučba yogy a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu prostredníctvom prednášok, meditácií a krásnych podujatí. Je akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. 

thumbnail (16).jpg

MIROSLAV BÁBIK & KATARÍNA NAIRA - GONGSTERI

Už prvá skúsenosť s gongami a zvukovými nástrojmi bola pre nás takým významným zážitkom, že sa to stalo súčasťou našej životnej cesty.  Zamilovali sme si to dopriať sami sebe, ale aj to sprostredkovať ľuďom, dospelým aj deťom. Je nás veľmi veľa, priateľov gongmajstrov, hráčov na nástroje, ľudí, ktorí svojim hlasom vedia vyvolať zimomriavky, ale zároveň v ľuďoch otvárať dovtedy nepoznané.  Pre niekoho je to spôsob relaxácie, pre niekoho cesta k poznaniu seba, pre niekoho krásny zážitok.

thumbnail (13).jpg

ERIK GOLDSCHMIDT

Joga mi do života prenikla pred viac ako 10timi rokmi. Prirodzený záujem o východné náuky ako budhizmus, či taoizmus pekne doplnila tretia vetva jogy – ásany, ktoré mi pomohli s ozdravením tela. India, jej múdrosť a kultúra ma fascinovali a priťahovali už dlho predtým a keď som sa do jogy ponoril o niečo hlbšie, vedel som, že sa tam musím ísť pozrieť. Podarilo sa a v roku 2012 som si splnil životný a cestovateľský cieľ – ísť do Indie študovať jogu a cestovať. Tieto neuveriteľné tri mesiace v mystickej a intenzívnej Indii vo mne zanechali veľmi silný dojem. Až tak silný, že som si uvedomil, že toto je ONO. Že toto smer, ktorým sa mám v tomto živote uberať, že toto je oblasť, ktorú budem s radosťou a naplnením rozvíjať.

a6315d62-960a-43ea-9e62-590b2a1043d2.JPG

DANIEL SLOBODAN MAČOVSKÝ

Swami Dayananda - učiteľ Jogy Duše, autor knihy "Cesta k prameňu", organizátor AvatarFest-u, duchovných pútí a pobytov po Slovensku, do Indie a Himalájí, prevádzkovateľ ethno-jogo obchodu AvatarShop.sk

Bývalý vrcholový športovec, farmár, riaditeľ banky, podnikateľ..., ktorý našiel jeden zo zmyslov života v Himalájskej Krija Jóge.

thumbnail.png

KEVIN PRINCE

Certifikovaný, osobný a fitnes trénener, tanečník a model. Konceptom jeho cvicení je pravidelnosť, motivácia, radosť a vytrvalosť, ktoré prinášajú zmeny v úrovni našej energie, v nálade, vnútornom rozpoložení a vo vnímaní obrazu o sebe samom.

thumbnail (17).jpg

ROMANA BENČÍKOVÁ

Som osobná mentorka a špecializujem sa na narcistickú poruchu osobnosti - manipuláciu. Vysvetľujem súvislosti a dopad manipulácie na naše psychické zdravie a vediem klientov na ceste za ich stratenou seba hodnotou. Využívam alternatívne postupy ako je channeling, light language a meditácie, cez ktoré sa spájame so sebou a nachádzame emočné bloky. V procese liečenia učím ženy liečiť práve tieto zranenia, ktoré manipulátor - narcista zrkadlí.

thumbnail (14).jpg

MARTIN DROBNÝ

TEXT COSKORO

thumbnail (1).jpg

VERO

Vero sa vrátila po mnohých rokoch z exotickej Kostariky, kde sa venovala vedením meditáciam, sound healingu, holistickým terapiám. Organizovala rôzne transformačné podujatia a kakao ceremónie a vratila sa do svoje rodnej krajiny aby zdieľala svoje poznatky, skúsenosti a energiu. Cestovaním Vero spoznala rôzne transformačné a relaxačné techniky. Študovala ľudské vedomie, rôzne kultúry a metódy ako prepojiť telo, dušu a myseľ. Jej techniky a učenie sú založené na sile vibrácií a frekvencií. Verí. že vnútorný pokoj sa dá dosiahnuť v harmónií medzi duchovným a materiálnym. 

NA KRÁSNEJ OTVORENEJ LÚKE

 ART HOTEL KAŠTIEĽ TOMÁŠOV

thumbnail (7).jpg
thumbnail (4).jpg
thumbnail (5).jpg
thumbnail (10).jpg
thumbnail (8).jpg

Pred zakúpením, vás  systém navedie k registrácii sa na našej stránke. Bez registrácie zakúpenie nie je možné. Po zakúpení obdržíte na e-mail, ktorý zadáte pri registrácii, potvrdenie a všetky informácie ohľadom festivalu. V prípade že vám email nepríde, ani do spamu, nás prosím kontaktujte na: inspiritagency@yahoo.com

HARMONOGRAM:
Copy of Copy of Simple Modern Gradient Events Instagram Story (5).png
Copy of Copy of Simple Modern Gradient Events Instagram Story (4).png
bottom of page