Copy of White and Maroon Typographic Rea

INSPIRIT LADIES NIGHT

S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI

Dátum: 21.8. 2021 

Čas: 14:30 - 23:00

Cena: 30 €  

 

Krásne podujatie, plné aktivít spájajúcich telo, myseľ a dušu, venované ženám.

Prepojenie zdravého aspektu yogy, meditácie, nových vedomostí, inšpirácie, zdravia a sebapoznania. Spojenie žien z rôznych oblastí v príjemnej pohodovej, rovnocennej atmosfére.

Krása a hĺbka vzájomnej inšpirácie, podpory a nových priateľstiev. 

NÁŠ PROGRAM:

INSPIRIT YOGA

TÉMA: "MOJE TELO SI ZASLÚŽI SLOBODU A RESET")  

Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu.

/VIERKA AYISI/

5.png

PREDNÁŠKA: VENUŠA A JEJ DVANÁSŤ TVÁRI

Ženský princíp v nás reprezentujú na hviezdnom nebi Luna a Venuša. Pre nás ženy je nesmierne obohacujúce porozumieť obom princípom, ako aj rozdielu medzi nimi, lebo sú kľúčom k pochopeniu a nášho celého vnútra. Prednáška sa bude venovať dvanástim podobám ruže, ktorá kvitne v každej z nás. Každá je jedinečná inými pôvabmi a kvalitami, každá kvitne za iných podmienok. Prehĺbime poznanie ženského princípu v nás. 

/JANKA KUREJ/

ZUMBA

Vítaní sú všetci, bez ohľadu na vek, kondíciu, či tanečné skúsenosti. Čaká Vás skvelá a uvoľnená atmosféra. Zabudnite na cvičenie, dostaňte sa do formy tancom na "party".

/DANIELA ČAVOJEC ČESNEKOVÁ/

6.png

PREDNÁŠKA & ŽENSKÝ KRUH

Ženský kruh je bezpečný a posvätný priestor pre ženy, aby sa spojili, použili svoj hlas, boli vypočuté a boli videné. Ženy v histórii sa zhromažďovali v kruhoch, aby sa navzájom posilnili a zdieľali múdrosť. Kruhy pomáhajú ženám získať kontakt s ich ženskou silou a vedomím. Prednáškou načneme hlbokú tému a v spoločnej diskusii sa každá k rôznym otázkam vyjadríme. Podelíme sa o svoje životné príbehy a emócie.

/VIERKA AYISI/

STÁNKY S KRÁSNYM TOVAROM A SLUŽBAMI

AKUPUNKTÚRA

AYURVÉDSKE PRODUKTY & PORADENSTVO

ŠPERKY

TELOVÉ OLEJE A SPREJE

KARIMATKY

SVIEČKY

ZVUKOVÉ NÁSTROJE

2.png

VEDENÉ AFIRMÁCIE & 

SYCHRONIZÁCIA SRDCA & MYSLE, VYDYMOVANIE BYLINKAMI Afirmácie a synchronizácia sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov. Pomáhajú nám detailne definovať a formulovať, čo by sme si do svojich životov radi pritiahli a otvárajú našu myseľ a srdce novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. Vydymovaním prečistíme energiu okolo nášho tela. 

/VIERKA AYISI/

ZUMBA

Vítaní sú všetci, bez ohľadu na vek, kondíciu, či tanečné skúsenosti. Čaká Vás skvelá a uvoľnená atmosféra. Zabudnite na cvičenie, dostaňte sa do formy tancom na "party".

/DANIELA ČAVOJEC ČESNEKOVÁ/

3.png

ZVUKOTERAPIA - LIEČIVÁ CESTA ZVUKOM

Budete sa môcť ponoriť do meditácie a magických zvukov alikvótneho spevu, mongolských hrdelných spevov a tradičných hudobných nástrojov z celého sveta. Ako napríklad, didgeridoo, indiánske flauty, duduk, drumble, jazýčkové bubny, tibetské spievajúce misky, symfonické gongy, zvonkohry a ďaľšie.

/RAMIVANA/

7.png

AYURVÉDSKE CHUTNÉ A ZDRAVÉ JEDLO

S LÁSKOU VARENÉ AYURVÉDSKYM ŠPECIALISTOM

TRIBHANGA DASOM.

/JEDLO NIEJE V CENE, PLATÍ SA PODĽA VÝBERU INDIVIDUÁLNE NA MIESTE/

HOSTIA:
1.png

VIERKA AYISI

Inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície a psychickej harmónie. Usporiadáva priateľské exotické yogové, poznávacie a meditačné sústredenia "retreaty". Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing a ženské kruhy. Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií.

3.png

JANKA KUREJ

Astropsychologička a astroterapeutka. 

V roku 2017 založila Astropartičku – systematické workshopy psychologickej astrológie, ktorá spája poznatky modernej astrológie a hlbinnej psychológie. Pozerať sa na svet astrooptikou považuje za dar, o ktorý sa delí nielen prostredníctvom astrowokshopov, ale aj osobných konzultácií. Unikátnym spôsobom prepája vzdelanie psychológa so 16 ročnou praxou v oblasti astrológie a systemickým vnímaním.
 

4.png

DANIELKA ČAVOJEC ČESNEKOVÁ

Zumba inštruktorkou som od roku 2005, kedy som absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech. Zároveň som školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú Republiku a Slovensko a medzinárodný fitness prezentér. Vyškolila som tisícky inštruktorov a prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. V Zumba fitness som našla ideálne spojenie tanca , fitness a pozitívnej energie. 

thumbnail (1).jpg

RAMIVANA

Meno Ramivana je vytvorené z našich mien: Rami a Ivana. Sme manželia a našou radosťou je pomáhať iným. 

Spolu ponúkame semináre, vzdelávacie koncerty, cesty zvukom a iné. Naše liečebné metódy môžu pomôcť so širokou škálou problémov, je to príležitosť pre proces relaxácie a pomáha vášmu telu prispôsobiť sa a liečiť sa prirodzene svojím vlastným tempom. Liečenie zvukom pozostáva z hudobných nástrojov alebo hlasu a pomáha vám relaxovať alebo meditovať, pri čom zvuk a vibrácie prúdi okolo a cez vás. Liečenie zvukom prináša pokoj a harmóniu.

UNIKÁTNY PRIESTOR:

 ÚPLNE NOVÁ ČASŤ KRÁSNEHO AREÁLU YOUR HIDDEN PARADISE ŠAMORÍN

/PARKOVANIE PRI AREÁLI/

3.png
6.png
1.png
5.png
8.png
7.png
HARMONOGRAM:
White and Maroon Typographic Real Estate
Copy of White and Maroon Typographic Rea
PREDOŠLÉ PODUJATIA: