Inspirit Woman online workshopy

sú krásne online programy, plné aktivít spájajúcich telo, myseľ, kreativitu a zdravie, venované iba pre ženy. Vznikli so zámerom spájania žien rôznych vekových kategórií a z rôznych oblastí života.

Zo srdca si prajem, aby workshopy pod záštitou mojej organizácie Inspirit Woman boli pre každú z vás  krôčikom k opätovnému prepojeniu sa s tou úžasnou, krásnou a divokou ženou vo vašom vnútri. Aby vám naše online stretnutia a projekty pomohli otvoriť srdce a myseľ a vytvoriť inšpiratívne prepojenia a kamarátstva aj so ženami vo vašom okolí. Aby vám pomáhali budovať silnejšie a pevnejšie vnútro a aby vás inšpirovali nielen teoreticky, ale aj prakticky k novým návykom, nápadom a aktivitám. 

Prajem si, aby vám online workshopy poskytli hodnotné, nové informácie a kľúče, ktoré vám pomôžu lepšie a jednoduchšie prekonávať rôzne obdobia vašich životov a aby vám boli nápomocné v spoznávaní a budovaní tej najlepšej verzie samej seba.

Naše workshopy, prinásajú yogu, meditáciu, zvukoterapiu, tanec, prednášky o zdraví, strave, kráse a dôležitých aspektoch pre vnútorné šťastie a vyrovnanosť každej ženy. 
Program je teda vždy stavaný pre telo, myseľ a dušu a spája všetky elementy a celkový súhrn aktivít ktoré robia ženy šťastnými.
Teším sa v budúcnosti na osobné stretnutia s každou z vás.

Vierka Ayisi

CENA

19,99 €

PROGRAM WORKSHOP 1.

1.  INSPIRIT YOGA /VIERKA AYISI/  60MIN

2. VEDENÁ SEBAREFLEXÍVNA HĹBKOVÁ MEDITÁCIA /VIERKA AYISI/  30 MIN

3. SOUNDHEALING  /ZVUKOTERAPIA/ A PREDNÁŠKA O VPLYVE TERAPEUTICKÝCH HUDOBNÝCH

NÁSTROJOV, VIBRÁCIE A FREKVENCIE NA OZDRAVENIE NÁŠHO TELA A MYSLE  /LUCIA NOSKO/

4. PREDNÁŠKA - AYURVEDA UNIVERZÁLNA MEDICÍNA NAŠICH PREDKOV & ZÁKLADY A PRINCÍPY PREVENCIE ZDRAVIA, STRAVOVANIA SA A ŽIVOTOSPRÁVY /TRIBHANGA DAS/

5.  PREDNÁŠKA O ŠŤASTÍ, ÚZKOSTI A STRACHU A O KĽÚČOCH PREKONÁVANIA NÁROČNEJŠÍCH ŽIVOTNÝCH OBDOBÍ  /VIERKA AYISI/

POSTUP ZÚČASTNENIA SA ONLINE WORKSHOPU:

1. OBJEDNAJTE SI WORKSHOP KÚPOU BALÍČKU TU

2. SPÄTNE OBDRŽÍTE REGISTRAČNÉ INFORMÁCIE 

3. PRÍSTUP NA STRÁNKU, NA KTOREJ WORKSHOP BUDE PREBIEHAŤ, BUDETE MAŤ NA 48 HODÍN OD PRVÉHO PRIHLÁSENIA

CIEĽ

Cieľom online workshopov je prepojenie zdravého aspektu cvičenia, meditácie, kreativity, zdravia, múdrosti, duchovnosti a krásy, so spojením žien z rôznych oblastí v príjemnej pohodovej, rovnocennej atmosfére.

 

Chceme poukázať na dôležitosť rozvoja fyzickej a psychickej harmónie a poukázať na krásu a hĺbku vzájomnej podpory a priateľstva. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon