Inspirit Woman online workshopy

sú krásne online programy, plné aktivít spájajúcich telo, myseľ, kreativitu a zdravie, venované iba pre ženy. Vznikli so zámerom spájania žien rôznych vekových kategórií a z rôznych oblastí života.

Zo srdca si prajem, aby workshopy pod záštitou mojej organizácie Inspirit Woman boli pre každú z vás  krôčikom k opätovnému prepojeniu sa s tou úžasnou, krásnou a divokou ženou vo vašom vnútri. Aby vám naše online stretnutia a projekty pomohli otvoriť srdce a myseľ a vytvoriť inšpiratívne prepojenia a kamarátstva aj so ženami vo vašom okolí. Aby vám pomáhali budovať silnejšie a pevnejšie vnútro a aby vás inšpirovali nielen teoreticky, ale aj prakticky k novým návykom, nápadom a aktivitám. 

Prajem si, aby vám online workshopy poskytli hodnotné, nové informácie a kľúče, ktoré vám pomôžu lepšie a jednoduchšie prekonávať rôzne obdobia vašich životov a aby vám boli nápomocné v spoznávaní a budovaní tej najlepšej verzie samej seba.

Naše workshopy, prinásajú yogu, meditáciu, zvukoterapiu, tanec, prednášky o zdraví, strave, kráse a dôležitých aspektoch pre vnútorné šťastie a vyrovnanosť každej ženy. 


Program je teda vždy stavaný pre telo, myseľ a dušu a spája všetky elementy a celkový súhrn aktivít ktoré robia ženy šťastnými.
Teším sa v budúcnosti na osobné stretnutia s každou z vás.

Vierka Ayisi

CENA

19,99 €

PROGRAM WORKSHOP 1.

1.  INSPIRIT YOGA /VIERKA AYISI/  50MIN

2. VEDENÁ SEBAREFLEXÍVNA HĹBKOVÁ MEDITÁCIA /VIERKA AYISI/  30 MIN

3. SOUNDHEALING  /ZVUKOTERAPIA/ A PREDNÁŠKA O VPLYVE TERAPEUTICKÝCH HUDOBNÝCH

NÁSTROJOV, VIBRÁCIE A FREKVENCIE NA OZDRAVENIE NÁŠHO TELA A MYSLE  /LUCIA NOSKO/

4. PREDNÁŠKA - AYURVEDA UNIVERZÁLNA MEDICÍNA NAŠICH PREDKOV & ZÁKLADY A PRINCÍPY PREVENCIE ZDRAVIA, STRAVOVANIA SA A ŽIVOTOSPRÁVY /TRIBHANGA DAS/

5.  PREDNÁŠKA O ŠŤASTÍ, ÚZKOSTI A STRACHU A O KĽÚČOCH PREKONÁVANIA NÁROČNEJŠÍCH ŽIVOTNÝCH OBDOBÍ  /VIERKA AYISI/

5. FLOW YOGA /VIERKA HOMOLKOVÁ/ 50 MIN

POSTUP ZÚČASTNENIA SA ONLINE WORKSHOPU:

1. OBJEDNAJTE SI WORKSHOP KÚPOU BALÍČKU TU

2. SPÄTNE OBDRŽÍTE REGISTRAČNÉ INFORMÁCIE 

3. PRÍSTUP NA STRÁNKU, NA KTOREJ WORKSHOP BUDE PREBIEHAŤ, BUDETE MAŤ TÝŽDEŇ OD DŇA ZAKÚPENIA

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon