Organizácia Inspirit Woman

sa venuje podujatiam a stretávkam venovaným iba pre ženy. Vznikla so zámerom spájania žien rôznych vekových kategórií, z rôznych oblastí života.

V každej jednej z nás vidím špeciálnu osobnosť a bytosť a mrzí ma, že mnohokrát  prichádzam do kontaktu so ženami, ktoré sú smutné, stratené alebo si doplna neuvedomujú svoju vlastnú silu, krásu a potenciál. Veľakrát stretávam ženy, ktoré sú limitované predsavzatiami a tradíciami svojich rodín, vzťahov a práce, podriaďujú sa vlastným mentálnym vzorcom, ktoré im už neslúžia a nevyhovujú. 

Mnohokrát nás práve tieto nadobudnuté zlozvyky a vzorce z našich životov prinesú na miesta, na ktoré sme ani neplánovali ísť. A pritom každá jedna žena má tak dôležitú úlohu a poslanie na tomto svete, každá žena tak veľmi obdivuje prírodu, túži ochraňovať, pomáhať, tvoriť, milovať a byť milovaná. Zo srdca si prajem, aby organizácia Inspirit Woman bola pre každú z vás  krôčikom k opätovnému prepojeniu sa s tou úžasnou, krásnou, divokou ženou vo vašom vnútri. Aby nám naše stretnutia a projekty pomohli otvoriť srdce a myseľ a vytvoriť inšpiratívne prepojenia a kamarátstva so ženami v našom okolí. Naše radostné podujatia a stretnutia prinásajú yogu, meditáciu, zvukoterapiu, tanec, prednášky o zdraví, kráse a dôležitých aspektoch pre vnútorné štastie a vyrovnanosť každej ženy. Vždy si pochutíme na dobrom jedle, porozprávame sa v otvorených kruhových diskusiách a taktiež sa harmonizujeme mnohými zaujímavými rituálmi.
Program je teda vždy stavaný pre telo a myseľ a spája všetky elementy a celkový súhrn aktivít ktoré robia ženy šťastnými.
Teším sa na osobne stretnutia s každou z vás.

Vierka Ayisi

NAJBLIŽŠIE STRETNUTIA:

KULTÚRNY_VEČER__s_vierkou_ayisi.png
FOTO & VIDEO
WONDER WOMAN DAY

1/23
I.BREAKFAST KLUB S VIERKOU AYISI

1/9
SPLN MESIACA S VIERKOU AYISI

1/5
INSPIRIT WOMAN DAY S VIERKOU AYISI
VIANOČNÉ STRETNUTIE PRE ŽENY S VIERKOU AYISI
INSPIRIT YOGA DAY S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon