1.png

Dátum: 14.11. 2021 

Čas: 9:30 - 16:00

Cena: 39 €  

 

Krásne podujatie, plné aktivít spájajúcich telo, myseľ a dušu, venované ženám.

Prepojenie zdravého aspektu yogy, meditácie, nových vedomostí, inšpirácie, zdravia a sebapoznania. Spojenie žien z rôznych oblastí v príjemnej pohodovej, rovnocennej atmosfére. Krása a hĺbka vzájomnej inšpirácie, podpory a nových priateľstiev. 

INSPIRIT WOMAN WORKSHOP
S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI

ADRESA:

APOLLO KLUB SÚKENNÍCKA 4

NÁŠ PROGRAM:
Yoga at Home

INSPIRIT YOGA 

Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Tréning končí uvoľňujúcou meditáciou. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu. Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

Yoga at Home

MEDITÁCIA & ZVUKOTERAPIA

Prostredníctvom vedenej meditácie sa v prvej časti hodiny ponárame do svojich vlastných myšlienkových procesov, emócií a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri. Počas zvukoterapie sa z akejkoľvek disharmónie na našej fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni, vytvára harmóni, pomocou vibrácie a frekvencie zo špeciálnych rezonančných nástrojov.

Yoga at Home

BOOTYFUL - CVIČENIE

BOOTYful je unikátny fitness koncept, ktorý pomáha formovaniu postavy a tvarovaniu ženských kriviek. Súčasťou je kardio, komplexné cvičenia na celé telo, ale hlavne najefektívnejšie cviky na posilnenie a spevnenie zadočkov. Tréning vedie tanečníčka a fitness trénerka Misi, ktorá dohliadne na správnu techniku, formu a prevedenie cvičení. Nielenže sa zapotíte, ale aj sa zabavíte v rytme karibskej hudby.

Yoga at Home

LIEČIVÝ ŽENSKÝ KRUH

Ženský kruh je bezpečný a posvätný priestor pre ženy, aby sa spojili, použili svoj hlas, boli vypočuté a boli videné. Ženy v histórii sa zhromažďovali v kruhoch, aby sa navzájom posilnili a zdieľali múdrosť. Kruhy pomáhajú ženám získať kontakt s ich ženskou silou a vedomím. Prednáškou načneme  tému a v spoločnej diskusii sa každá k rôznym otázkam vyjadríme. Podelíme sa o svoje myšlienky a emócie. 

Yoga at Home

ZÁKLADY SEBAOBRANY

Každá žena by mala vedieť základy sebaobrany a čeliť prípadnému útoku. Na lekcii sa naučíte ako sa zachovať a ako postupovať v prípade ohrozenia. Lekcia je náučná a taktiež praktická.

Fredy Ayisi;

Yoga at Home

OBED & OBČERSTVENIE

Vegetariánska strava

HOSTIA:
1.png

VIERKA AYISI

Na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka a jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní. 

3.png

FREDY AYISI

Fredy Ayisi je učiteľom yogy a priekopníkom yogy na Slovensku po roku 1989. Jeho hlavnou činnosťou je výučba yogy, karate, chi kungu a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu prostredníctvom prednášok, meditácií a krásnych podujatí. Je akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. V karate dosiahol:

5.Dan Goju-ryu Karate 2.Dan Kobudo
5 násobny majster sveta (WTKA)
2 násobný majster Európy(WTKA)
7 násobny majster Slovenska (kata a kumite)

2.png

MISI 

Misi je profesionálna tanečníčka a tancu sa venovala viac ako 25 rokov. Spolupracovala s mnohými umelcami ako Dara Rolins, Fugees, Black Eyed Peas, Sean Paul a iní. Učila hiphop, dancehall, soca, reggaeton taktiež u nás aj v zahraničí (Praha, Viedeň, Londýn, Dubaj,…). Niekoľko rokov žila a pôsobila ako tanečníčka a lektorka v Dubaji. Popri tom sa vo voľnom čase venovala fitness a to ju inšpirovalo vytvoriť formát, aký na Slovensku chýbal. Fitness hodiny venované ženám na formovanie ich sexy kriviek, pevných a okrúhlych zadočkov. Po návrate do Bratislavy rozbehla skupinové hodiny BOOTYful na viacerých miestach, má vlastnú kolekciu športového oblečenia “I am BOOTYful” a taktiež súkromné hodiny zamerané na booty building.

HARMONOGRAM:
1.png
2.png