POZITÍVNE VEDENÉ AFIRMÁCIE 

S VIERKOU AYISI

21 DŇOVÁ VÝZVA

ONLINE PROGRAM

VEDENÁ POZITÍVNA AFIRMÁCIA:

Afirmácie sú to jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov.

Pomáhajú nám detailne definovať a formulovať, čo by sme si do svojich životov radi pritiahli a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním sa naše afirmácie, touto vysoko efektívnou metódou, stanú našou novou pravdou a  skutočnosťou. Afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok, negatívneho vyjadrovania sa a negatívnych pocitov.

 

Väčšina ľudí má negatívnych až 80% myšlienok počas dňa. Čo nesmierne ovplyvňuje každodenný život, zdravie, náladu, vzťahy s ľuďmi, prácu, úspech a celkový obraz o sebe samom.

Pomocou pozitívnych afirmácií môžeme nahradiť často negatívne vnútorne rozhovory, ich pozitívnymi verziami.

Myšlienky a slová, ktoré opakujeme teraz a na každodennej báze, tvoria našu budúcnosť a to, v akom stave ju budeme prežívať. A práve myšlienky, ktoré si pravidelne myslíme, sú väčšinou automatizované myšlienkové programy/vzorce z podvedomej mysle, ktoré sme nevedome nadobudli rôznymi zážitkami v našom živote.

 

Afirmácie napomáhajú očistiť naše myšlienky a pomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu.

Sú osvedčenou metódou sebazdokonaľovania, pretože majú schopnosť re-programovať naše staré neprospešné myšlienkové vzorce.  

Rovnako ako cvičenie, zvyšujú hladinu hormónov, prostredníctvom ktorých sa cítime dobre a navykajú náš mozog na vytváranie nových zhlukov neurónov a pozitívnych myšlienkových procesov.

 

Spočiatku môže byť pravidelnosť cvičenia náročná, ale keď pochopíme a pocítime, akým spôsobom ovplyvňujeme náš život našimi myšlienkami a prijmeme to ako fakt, už nikdy nebudeme chcieť vynechať ani jeden deň, na prácu so svojím vnútrom a na vytvorenie si svojho vysnívaného života.

 

Nezabúdajme že afirmáciami priťahujeme do nášho života to čo po čom finálne túžime a preto sa vo svojich afirmáciách vyjadrujeme akoby sme už dosiahli a prežívali výsledok našich želaní.

V 21 dňovom programe sa nachádzajú 3 rôzne audio terapie. Pre najlepšiu efektivitu je ideálne

počúvať afirmácie podľa nižšie uvedeného harmonogramu.

 

Program a terapie sú Vám po zakúpení  k dispozícii online na našej stránke kedykoľvek, v akomkoľvek čase, počas celej doby 21 dní. Máte k nim neobmedzený prístup, stačí sa prihlásiť.

Otvorme naše vedomie novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. A nechajme sa prekvapiť, úžasnými zmenami, príležitosťami, okolnosťami a ľuďmi, ktorí sa zrazu v našom živote ukážu.

Program je vhodný naozaj pre každého, kto sa chce pozitívne naladiť.

*PODĽA MOŽNOSTI VYSLOVOVAŤ AFIRMÁCIE NAHLAS

*PRE NAJLEPŠÍ ZÁŽITOK POČÚVAŤ CEZ SLUCHADLÁ

TÉMY AFIRMÁCIÍ /1.SÉRIA/:

1. SEBALÁSKA, ZDRAVIE, PREPOJENIE S DUCHOVNOM, SÚCIT, PRÍRODA, VZŤAHY, RODINA, PRIATEĽSTVÁ, DOMOV, ŠŤASTIE

2. SEBAVEDOMIE, KREATIVITA, ÚSPECH, PRÁCA, PENIAZE, CESTOVANIE, RADOSŤ

3. VĎAČNOSŤ, ODPUSTENIE, ODVAHA, SLOBODA, POŽEHNANIE, OČISTA

LINK NA VSTUP DO PROGRAMU OBDRŽÍTE V EMAILI HNEĎ PO ZAKÚPENÍ

PLATNOSŤ PROGRAMU ZAČNE PLYNÚŤ V DEŇ ZAKÚPENIA.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon