VEDENÉ MEDITÁCIE

S VIERKOU AYISI

ONLINE OZDRAVUJÚCI PROGRAM

Meditácia je starodávna a veľmi efektívna práca mentálnej, emocionálnej a duševnej relaxácie a koncentrácie. Vývoj našej spoločnosti a vynárajúce sa otázky o duchovnosti a sebapoznaní, zvyšujú počet ľudí, ktorí vyhľadávajú rôzne druhy meditácie čoraz viac. Podľa tradičnej praxe existuje mnoho druhov meditácii, ktoré môžeme zapojiť do svojho každodenného života. 

 

Vedená meditácia je jednou z najprirodzenejších a najjednoduchších foriem ako začať meditovať a ako trénovať svoju myseľ, dych, emócie a vnímanie všetkých častí svojho tela.

 

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame a sústredíme do svojho vnútra, do svojich myšlienkových procesov a emócií. V ľahu alebo v sede koncentrujeme pozornosť na kultivovanie pozitívnych energií a príjemného rozpoloženia. Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás evokujú pocit šťastia, zdravia, sily, slobody a spojenia s prírodou. 

 

Učíme sa odpájať sa od záležitostí každodenného života a pozdvihujeme svoje vedomie na vznešenejšie myšlienky o sebe a svojom okolí. Zároveň dávame priestor novým, kreatívnym nápadom pre sebarealizovanejší život.  

 

Prostredníctvom meditácie sa prepojíme sami so sebou, preciťujeme sebalásku a prijatie samých seba. Posilňujeme frontálnu časť mozgu, čo nám pomáha stávať sa vedomejšími. Meditácia zahŕňa aj zameranie mysle na prítomný okamih, čo pomáha odvádzať pozornosť od stresujúcich, rušivých myšlienok. Zlepšuje koncentráciu, rozvážnosť, stabilitu a celkové fyzické a psychické zdravie.

Témy meditácii s Vierkou Ayisi sa vždy obmieňajú a sú vhodné pre ženy, mužov a všetky vekové kategórie.

DVOJTÝŽDŇOVÝ ONLINE PROGRAM

4X SEBAREFLEKTÍVNE MEDITÁCIE

 Audio meditácie sú Vám po zakúpení k dispozícii online na našej stránke kedykoľvek, v akomkoľvek čase,  Máte k nim neobmedzený prístup, stačí sa prihlásiť.

TÉMY MEDITÁCIÍ:

1. NAPOJENIE SA NA 5 PRÍRODNÝCH ELEMENTOV, PRÁCA S KREATIVITOU MYSLE. PUSTENIE STRACHU, OZDRAVENIE, ODVAHA, INTUÍCIA

2. PRECIŤOVANIE VĎAČNOSTI, SEBAPRIJATIE & SEBALÁSKA

3. LUNÁRNE OČISTENIE OD NEGATIVITY, POVZDVIHNUTIE SEBALÁSKY, SÚCITU & SEBAHODNOTY

4. ZÁKLADNÝ ČAKROVÝ SYSTÉM, ENERGICKÉ VITÁLNE CENTRÁ - VIZUALIZÁCIA, ZOSÚLADENIE & AKTIVÁCIA 7. ČAKIER

LINK NA VSTUP DO PROGRAMU OBDRŽÍTE V EMAILI HNEĎ PO ZAKÚPENÍ

PLATNOSŤ PROGRAMU ZAČNE PLYNÚŤ V DEŇ ZAKÚPENIA.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon