top of page
thumbnail.jpg

RANNÉ MEDITÁCIE
S VIERKOU AYISI

10 MINÚT NA KRÁSNE
ZAČATIE DŇA

7 dňový program

7 rôznych meditácií

7 nových ranných nálad

V súčasnom rýchlom tempe života mnohých z nás, môžu naše dni zahŕňať nezdravé dávky stresu a nátlaku. Veľa krát sa domnievame, že tento druh stresu je jednoducho nevyhnutnou súčasťou života. Ranná meditácia nám môže pomôcť zvládnuť náš osobný a pracovný život oveľa šikovnejšie a pokojnejšie.

 

Keď začíname svoj deň, aspoň krátkou meditáciou, venujeme si krásnu príležitosť byť plne vedomí, plne bdelí a plne živí predtým, ako začneme akékoľvek povinnosti a rozhodnutia dňa.

Vytvorením pravidelnej rannej praxe si pestujeme duševný pokoj a stávame sa láskavejší a menej odsudzujúci, voči sebe a aj iným. Skutočný pokoj v duši je v nás vždy prítomný, ale aby sme ho znovuobjavili musíme pustiť všetko, čo tento pokoj a jasnosť zakrýva – všetok zmätok, nekoordinovaný prúd premýšľania, naše neustále očakávania a túžby, strach a vnútorný negatívny postoj. Keď postupne meditačnou rutinou dosiahneme pokoj a duševnú pohodu, naše perspektívy sa zmenia a začneme vnímať seba a svoje dni pozitívnejšie.

 

Meditácia môže byť prospešná v ktorúkoľvek dennú hodinu, ale nepopierateľné výhody pravidelnej krátkej rannej meditácie sú, že sa stane hlboko zakorenené v našej dennej rutine ako šálka kávy. Začlenenie meditácie  nie je o vybudovaní si  trojhodinovovej rannej rutiny. Ide o kvalitu, rituál a motiváciu začať.  Ak dokážeme vstať a zacvičiť si alebo si urobiť raňajky, tak pridanie 11 minútovej rannej meditácie pre nás nemôže byť ťažké. Ale aj keby bolo, niekde začať treba :). Postupom času sa naučíme meditovať aj sami. Vedená meditácia je však prvým krokom k správnemu osvojeniu si techník meditácie a precíteniu svojho vnútra. 

Nech sú ranné meditácie krásnym základom nášho dňa, niečím, na čo sa môžeme vždy spoľahnúť a tešiť, niečo čo nás privedie k pocitu pokoja v tele, v mysli a aj v duši.

TÝŽDŇOVÝ ONLINE PROGRAM

7 MEDITÁCIÍ

Audio meditácie sú Vám po zakúpení k dispozícii online jeden týždeň.

Máte k nim neobmedzený prístup, stačí sa prihlásiť.

LINK NA VSTUP DO PROGRAMU OBDRŽÍTE V EMAILI HNEĎ PO ZAKÚPENÍ

 

PLATNOSŤ PROGRAMU ZAČNE PLYNÚŤ V DEŇ ZAKÚPENIA.

bottom of page