top of page
Crystal Ball

ŠPECIÁLNE SÚKROMNÉ HODINY & TERAPIE
S VIERKOU AYISI

Jedinečná kombinácia súkromnej špeciálnej terapie, ktorej súčasťou je relaxačná čakrová vedená meditácia, zameraná na základný čakrový systém, energické vitálne centrá, ich vizualizáciu, zosúladenie a aktiváciu.

Ponoríme do svojich myšlienok, emócií a uvoľníme všetky časti svojho tela. Budeme koncentrovať pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri.

Následne prejdeme k zvukoterapii (soundhealingu),

prostredníctvom ktorej sa z akejkoľvek disharmónie na našej fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni, vytvára harmónia, pomocou vibrácie a frekvencie zo špeciálnych rezonančných nástrojov. (himalájske misky, gong, ladičky)

Zvukové liečenie synchronizuje mozgové vlny na dosiahnutie hlbokých stavov relaxácie a pomáha obnoviť prirodzené vibračné frekvencie buniek v našom tele. Vibrácia nástrojov posúva frekvencie z nízkych energií napr. viny a strachu, k vyšším vibráciám, lásky a radosti. Liečenie zvukom je použitie nástrojov alebo hlasu na uvoľnenie energetických blokád, navodzujúcich v tele stav ľahkosti a harmónie.

Terapia prebieha vo veľmi príjemnom prostredí, v ľahu v relaxačnej pyramíde. Efekt pôsobenia relaxačnej pyramídy je znásobený a doplnený energiou prírodných - Vogelových kryštálov.  

 

Relaxácia, harmonizácia tela a duše, regenerácia, doplnenie energie a odpočinok, táto individuálna terapia je vhodná pre ženy aj mužov, vo všetkých vekových kategóriách. 

 

Terapiu je možné zarezervovať si v rôznych časoch v pondelky, stredy alebo štvrtky.

CENA:

65 / 90 MIN

PRIHLÁSENIE & INFO:

INSPIRITAGENCY@YAHOO.COM

LOKALITA:

SHANTI SHOP, KYSLÍKOVÝ RAJ

LUŽNÁ 7, BA

thumbnail (3).jpg
bottom of page