Yoga Day Instagram Post (Poster (Portrait)) (Brochure)-3.png

TURNÉ
WORKSHOP S 
VIERKOU AYISI

22.10. TRENČÍN /JUPITI/

CENA: 35€

S nadšením vás pozývame na turné po rôznych mestách na Slovensku!

Prebuďte svoju dušu, myseľ a telo na našom workshope s Vierkou, kde spoločne vytvoríme priestor na nové vedomosti, relax, liečenie a rast.

A samozrejme, určite nebude chýbať radostná atmosféra, veselí fajn ľudia, všetko v príjemných priestoroch krásnych yogových centier.

PRIHLÁŠKY:

INFO@INSPIRITAGENCY.COM

NÁŠ PROGRAM:
Untitled design-2.png

INSPIRIT YOGA

Zapojte sa do svojej vnútornej žiary pomocou jemne plynúcich a tichých pozdravov Mesiaca.

 Chandra Namaskar je upokojujúca sekvencia, ktorá vás pozýva, aby ste kultivovali upokojujúcu energiu mesiaca.

 Chandra Namaskar zobrazuje Mesiac (Ida Nadi) alebo ženskú stránku energie v ľudskom tele.  Pretože Mesiac ochladzuje a upokojuje, táto sekvencia bude zavedená, aby znižovala energie a zároveň ich vyvážila.

Untitled design-2.png

MEDITÁCIA

Ženský kruh je bezpečný a posvätný priestor pre ženy, aby sa spojili, použili svoj hlas, boli vypočuté a boli videné. Ženy v histórii sa zhromažďovali v kruhoch, aby sa navzájom posilnili a zdieľali múdrosť. Kruhy pomáhajú ženám získať kontakt s ich ženskou silou a vedomím.
 

Untitled design-2.png

PREDNÁŠKA

Mesiac ťahá príliv a odliv oceánov a vytvára rytmus pre všetok život na našej planéte.  Kedysi si fázy mesiaca uctievali ľudia na celom svete. Definovali naše poľnohospodárske kalendáre, našu plodnosť a určovali oslavy a udalosti. Dnes veľká časť našej modernej kultúry ignoruje náš hlboký a starodávny vzťah s týmto nebeským objektom. Mesačný rituál je skvelým spôsobom, ako sa znova pripojiť k rytmom prírody. Je to tiež mocný nástroj na zosúladenie s prílivom a odlivom energie, keď sa snažíme podporiť život našich snov a uvoľniť veci, ktoré nás brzdia.

 Spln je časom na vytrhávanie buriny - časom na uvoľnenie vecí, ktoré nám už neslúžia.  

Untitled design-2.png

ZVUKOTERAPIA

Kakaové ceremónie sú tu už tisíce rokov a pochádzajúce až z mayských a aztéckych tradícií v Strednej a Južnej Amerike. Používajú sa na duchovné, liečivé a obradné účely a na vnútorné prebudenie a tvorivé vedenie.  Čisté kakao sa používa ako liek na otváranie srdca, aby sme mohli bezpečne pocíťiť vnútorné uzdravenie.  Kakao ceremónie sa používajú na stanovenie nových cieľov a zámerov a po konzumácii sa uvoľňujú negatívne emócie a my sa dokážeme napojiť na seba a na milujúcu energiu v našom tele.

 
IMG_3396.jpg

VIERKA AYISI

Inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície a psychickej harmónie. Usporiadáva priateľské exotické yogové, poznávacie a meditačné sústredenia "retreaty". Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing a ženské kruhy. Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií.

0EDF8A62-4FFD-4B83-B77A-CDD34654F3C7.png