top of page

DÁTUM 

17.6. -19.6. 2022

/Prihlášky & platba do 15.4. 2022/

CENA:

198 €/osoba

PRIHLÁŠKY

inspiritagency@yahoo.com 

(počet miest je 11)

Milí priatelia, namasté.

Srdečne vás pozývam, aby ste sa ku mne pripojili na krásny víkendový pobyt a príjemný únik do malebného prostredia čarovnej slovenskej prírody. Dajte si pauzu, vypustite stres, povinnosti a informácie každodenného života. Ponorte sa do seba a do regenerujúcich aktivít yogy, relaxácie, meditácie, zvukoterapie a zaujímavých prednášok, bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Zoznámte sa s novými fajn ľuďmi, doprajte si chutnú zdravú stravu a veselý, letný víkend.

 

Vierka Ayisi 

VÍKENDOVÝ POBYT 

S VIERKOU AYISI

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Te

NÁŠ PROGRAM:

PRE TELO, MYSEĽ AJ DUŠU:  

Yoga, vedené afirmácie, liečivé zvukoterapie (soundhealing), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie, tanec & ceremónia, individuálne thajské masáže, wellness - všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia.

Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov.

1.png
3.png
4.png

ČAS PRE SEBA A VÝLET:

S láskou a precízne poskladaný harmonogram nášho pobytu obsahuje aj nenáročnú prechádzku a výlet v úžasnej prírode okolo nás. Taktiež si pre sami pre seba doprajeme oddych a krásne, pozitívne naladenie svojho tela, mysle aj srdca.

thumbnail (1).jpg
thumbnail.png
thumbnail (2).jpg

PRÍJEMNÉ CHVÍLE A SPOZNANIE NOVÝCH ĽUDÍ:

Okrem harmonizujúcich hodín yogy a meditácií, regenerácie a výletu v okolí, strávime príjemné chvíle aj spoznaním nových fajn ľudí pri zaujímavých a zábavných spoločných diskusiách & aktivitách.

UBYTOVANIE:

ZRUB MARTINKY

Moderná zrubová chata určená na oddych v súkromí a čas strávený v lone prírody. Nachádza sa v srdci Malej Fatry, priamo v lyžiarskom stredisku Martinky. Zrub Martinky navrhli profesionálni dizajnéri a skladá sa z troch podlaží (suterén, prízemie a 1. poschodie). Celý interiér a exteriér dotvára drevo a prírodný kameň. Hlavnou dominantou suterénu je priestranná relaxačná miestnosť s wellnessom, v ktorom sa nachádza luxusná 5-miestna vírivka, ležadlá, kombinovaná sauna a sprchový kút s vedrom odvahy. Výnimočne pokojnú atmosféru tu dotvára efektné osvetlenie a elektrický krb. Súčasťou suterénu je takisto letná kuchynka a samostatná toaleta s umývadlom. Na prízemí sa nachádza obývacia časť s extra veľkou pohovkou, televíziou a centrálnou kachľovou pecou na drevo, na ktorej je umiestnená relaxačná lazy zóna. Hneď vedľa obývačky je plne vybavená kuchyňa (s chladničkou, umývačkou riadu, varnou doskou, rúrou na pečenie a mikrovlnnou rúrou), ktorá je spojená s jedálenskou časťou.  Priamo z kuchyne je výstup na terasu s posedením. Samozrejmosťou prízemia je veľká kúpeľňa s toaletou. Podkrovie tvorí spiacu časť, v ktorej sa nachádzajú štyri samostatné spálne s 1 veľkou manželskou posteľou a 1 vysúvacou plnohodnotnou posteľou. Každá spálňa má svoj balkón, ktorý ponúka jedinečný výhľad na okolitú prírodu. 

IMG_3085.JPG
IMG_3093.JPG
IMG_3090.JPG
IMG_3087.JPG
IMG_3086.JPG
IMG_3095.JPG

STRAVA:

Vegetariánske raňajky, obedy a večere budeme mať čerstvo a starostlivo navarené, našou skvelou kuchárkou, ktorá bude celý pobyt s nami. Pôjde o veľmi chutné, zdravé, s láskou na mieru varené jedlá, ktoré vyživia naše telo aj dušu.

POČASIE:

V prípade, že by nás počas víkendu nečakane prekvapil dážď, máme k dispozícií aj priestory v interiéri.

IMG_0695.JPG
IMG_0696.JPG
IMG_0694.JPG

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

Ubytovanie 

Raňajky, obedy & večere

Súkromný wellness

Všetky uvedené lekcie & aktivity harmonogramu

Individuálne thajské masáže priamo na ubytovaní nie sú zahrnuté v cene

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: 

inspiritagency@yahoo.com

HARMONOGRAM:

Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Template.png
Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Template (
Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Template.p
bottom of page