YOGOVÝ POBYT NA BALI S VIERKOU AYISI

Dátum:

1.TURNUS 20.4. - 2.5. 2021 

 /Prihlášky & záloha do 1.11.2020 - plná platba neskôr/

2.TURNUS 1.6. - 13.6. 2021 

/Prihlášky & záloha do 15.2.2021 - plná platba neskôr/

Cena:  1750 € 

Prihlášky na: inspiritagency@yahoo.com   (počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Po minulo ročných úspešných yoga sústredeniach a výletoch do exotiky, Vás opäť srdečne pozývam na túto yogovú, ozdravúcu, dobrodružnú a poznávaciu cestu na BALI. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, yogu a cestovanie. Vyberte si svoj nezabudnuteľný yogový pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí.

 

Je úplne v poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili jogu alebo sú úplní začiatočníci.

Teším sa na naše spoločné dobrodružstva.

Vierka Ayisi

PROGRAM:

YOGA:  

(1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásnej a upokojujúcej prírody. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

 

VÝLETY  A POBYT

rozdeľujeme na sever a juh:

 

Prvé dni pobytu strávime na severe v obklopení krásnej džungle, duchovných chrámov a ryžových polí. Navštívime opičí prales, ochutnáme originálnu balinézsku kávu, navštívime miestneho liečiteľa, yogové a ajurvédske centrum, zažijeme mystickú očistu tela a duše v zázračnom vodnom chráme, ktorou nás bude sprevádzať miestny duchovný oddaný. Navštívime nádherný vodopád uprostred džungle a tradičné miestne zdravé reštaurácie. Naše ubytovanie bude v nádhernom hoteli uprostred krásnej zelene s prepadovým bazénom a výhľadom na džunglu. Samozrejme si doprajeme aj nákupy miestnych suvenírov a oblečenia v milých obchodoch a stánkoch na turistickej ulici a taktiež sa zastavíme v tradičnej miestnej dedinke s umením z dreva, kameňu a kovu.

 

Druhú časť pobytu strávime na juhu ostrova kde nás pre zmenu budú obklopovať najkrajšie pláže aké na ostrove sú. Na pláže budeme chodiť každý deň a sú od ubytovania vzdialené 10 až 15 min. 

Absolvujeme výlety na krásny chrám, výhľad z prastarých útesov a tradičný indonézsky tanec. Pochutíme si na skvelom jedle v zdravých a tradičných reštauráciách, navštívime turistický známe oblasti a aj sa zabavíme.

 

Na dobrovoľný výlet loďou sa vyberieme. na prekrásny susedný ostrov Nusa Penida. Cena tohoto výletu nieje zahrnutá v cene zájazdu. Cena je okolo 75-80€ a zahŕňa transfer z ubytovania do prístavu, spiatočný lístok na loď, obed, výlety na prenádherné miesta -Bilanong angel, Broken beach, Kelingking beach a Crystal bay.

ČAS PRE SEBA:

objavovanie úžasnej prírody, tradičnej kultúry a samého seba. Odbúranie všetkých starostí, vyliečenie tela, mysle aj srdca.

UBYTOVANIE:

 Luxusná vila, jednotlivé izby sú pre dve osoby / s vlastnou krásnou kúpeľňou/. Krásne miesto v prírode na juhu ostrova. V čase nášho pobytu bude celá vila vyhradená pre našu skupinu. Súčasťou sú raňajky podľa výberu. K dispozícií je aj bazén a plocha v areáli, kde sa dá cvičiť. 

 

STRAVA:

Výber stravy je veľmi rozmanitý. Okrem typickej miestnej kuchyne máte na výber všetky možné svetové kuchyne a špeciality. Obrovský výber morských plodov, rozličné druhy exotického ovocia alebo vegetariánske/vegánske jedlá.

 

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Niekoľko nemocníc so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou doporučujeme, aby ste sa dali individuálne poistiť. Očkovanie nieje potrebné.

POČASIE:

Veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé. Pretože je to však ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátkodobá búrka.

 

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko na Bali je zabezpečený a zahrnutý v cene zájazdu. Pohybovať sa budeme každý deň skupinovo na prenajatých autách so šoférmi - všetko v cene pobytu.

LET:

1.&2. TURNUS

Odchod  /Viedeň -Bali/

Príchod  /Bali - Viedeň/

 

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. MOŽNOSŤ SKORŠIEHO NÁVRATU PODĽA POTREBY

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

letenka (cena letenky môže stúpať)

transfer z letiska na hotel a späť na letisko

lokálna doprava (prenájom jeepov a pohonné hmoty)

ubytovanie & raňajky

cvičenie

výlety & sprievodcovské služby

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: inspiritagency@yahoo.com

Spoločné informačné stretnutie pred výletom:

 Ayisi Yoga centre, Mliekarenská 10 BA

/Dátum upresníme/

1/19
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon