uluwatu-temple-bali.jpg

YOGOVÝ POBYT & SINGAPUR  S VIERKOU AYISI

Dátum: 1.6. - 16.6. 2019

Cena: 2300 €

Prihlášky do 28.4.2019 na: inspiritagency@yahoo.com   (počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Po minulo ročných úspešných yoga sústredeniach a výletoch do exotiky, Vás opäť srdečne pozývam na túto yogovú, očistnú, dobrodružnú a poznávaciu cestu na BALI s prídavkom krajiny SINGAPUR. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, yogu, orientálnu kultúru a čaro prekrásneho veľkomesta. Vyberte si svoj nezabudnuteľný jogový pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí. Je úplne poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa pozoznamujeme a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili jogu alebo sú úplní začiatočníci. Teším sa na naše spoločné dobrodružstva.

Vierka Ayisi

BALI

 

PROGRAM:

YOGA  (1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásnej a upokojujúcej prírody. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

 

VÝLETY  na ostrove budú zahŕňať aj návštevu krásnych tradičných chrámov, opičej džungle, nádherných čajových a ryžových plantáži v kopcoch, sopky, či vodopádu. Dobrovoľný výlet na prekrásny ostrov Gili alebo Lembongan. Cena tohoto výletu nieje zahrnutá v cene zájazdu. Harmonogram cvičení a výletov vám bude odovzdaný v deň príletu.

 

ZÁBAVA, príjemná hudba, fajn ľudia. Populárne pláže s množstvom reštaurácií, stánkov, barov, vodných skútrov a podobných dovolenkových atrakcií. Suveníry, oblečenie, balijské masáže,  chill-outové bary na pláži. Spoločné chutné raňajky, obedy a večere.

ČAS PRE SEBA objavovanie úžasnej prírody, tradičnej kultúry a samého seba. Odbúranie vštkých starostí, vyliečenie tela, mysle aj srdca.

UBYTOVANIE:

 Luxusná vila, jednotlivé izby sú pre dve osoby / s vlastnou krásnou kúpeľňou/. Krásne miesto v prírode na juhu ostrova. V čase nášho pobytu bude celá vila vyhradená pre našu skupinu. Súčasťou sú raňajky podľa výberu a k dispozícií je aj bazén a plocha v areáli, kde sa dá cvičiť. Raňajky sú v cene.

 

STRAVA:

Výber stravy je veľmi rozmanitý. Okrem typickej miestnej kuchyne máte na výber všetky možné svetové kuchyne a špeciality. Obrovský výber morských plodov, rozličné druhy exotického ovocia alebo vegetariánske/vegánske jedlá.

 

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Niekoľko nemocníc so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou doporučujeme, aby ste sa dali individuálne poistiť. Očkovanie nieje potrebné

POČASIE:

Veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé. Pretože je to však ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátkodobá búrka.

 

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko v Thajsku je zabezpečený a zahrnutý v cene zájazdu. Pohybovať sa budeme skupinovo na prenajatých autách so šoférmi. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

 • letenka (cena letenky môže stúpať)

 • transfer z letiska na hotel a späť na letisko

 • lokálna doprava (prenájom jeepov a pohonné hmoty)

 • ubytovanie & raňajky

 • cvičenie

 • výlety & sprievodcovské služby

 

SINGAPUR

Ostrov a mesto zároveň. Atraktívna, moderná metropola s mrakodrapmi, obchodnými centrami a nádhernou architektúrou. Nechýba ani tropická  zeleň a umelecky vytvorené parky. V Singapure nájdete aj ostrov s nádhernými plážami, podmorským svetom, či množstvo iných celodenných atrakcií.

PROGRAM:

YOGA  (1x krát denne). Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

VÝLETY  

Nočné safari

 

Blízke a osobné stretnutie s voľne žijúcimi zvieratami v noci. Je to nádherný zážitok - putovanie po chodníkoch voňavej nočnej jungle a 120 druhov nočných druhov zvierat zblízka. Tigre, aligátorov, antilopy, ktoré sa túlajú mimo svoje prístrešky.

( vstup 30 € nieje v cene pobytu)

 

Marina Bay

Populárna prechádzka architektonickým zázrakom. Od známeho hotela Marina Bay Sands, po pobreží prístavu cez Helix Bridge, z ktorého získame vynikajúci výhľad na panorámu Singapuru. Pokračujeme pozdĺž Marina Promenade, cez Gluttons Corner - jeden z najlepších singapurských food kurtov v letných mesiacoch, až po žiarivé Esplanade - divadlo.

 

 

Botanická záhrada

Jedna z najväčších zelených plôch v Singapure, doplnená o najrozsiahlejšiu orchideovú záhradu na svete. Svieža vegetácia, dobre udržiavané trávniky, tematické záhrady a pokojné jazerá, ktoré tvoria obrovské botanické záhrady. Promenáda prechádza cez hustú oblasť prastarého dažďového pralesa, ktorý predchádza k záhradám.

( vstup 4 € nieje v cene pobytu)

 

Gardens by the bay

Futuristické botanické záhrady, Super-stromy a biodomy. Obrovské biodomy vyrastajú zo zelene, v ktorých sa nachádza viac ako 800 druhov rastlín z rôznych klimatických zón. V Desert Dome sa nachádzajú obrovské kaktusy a kaskády vodopádov z 35 metrov v Cloud lese.

( vstup 19 € nieje v cene pobytu)

 

Orchard road

Singapurská hlavná nákupná ulica, obzvlášť pozoruhodná pre módne obchody. Stretneme sa s blikajúcimi nákupnými centrami, obchodnými oddeleniami a obchodmi s neobviklym oblečením.

 

Sentosa

Ostrov Sentosa je umelý ostrov, ktorý bol postavený pre zábavu a rekreáciu. Medzi najzaujímavejšie príležitosti v meste Sentosa patria rozsiahle rezorty, Universal Studios, Tiger Sky Tower, Singapore Butterfly & Insect Kingdom a jedna z najväčších zbierok vodných živočíchov na celom svete, SEA Aquarium. Ak to všetko znie vyčerpávajúco, nebojte sa, pretože na ostrove Sentosa je niekoľko jemných, piesočných pláží pozdĺž južného pobrežia, ktoré sú obzvlášť populárne cez víkendy.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

 • letenka (cena letenky môže stúpať)

 • transfer z letiska na hotel a späť na letisko

 • ubytovanie & raňajky

 • cvičenie

 • sprievodcovské služby

V CENE NIEJE ZAHRNUTÉ:​​

 • Vstupy na individuálne turistické atrakcie

 • lokálna doprava (metro, spoločné taxi)

 • obedy, večere

LET:

1.6.2019 /Viedeň -Bali/

12.6.2019  /Bali - Singapur/

15.6. - 16.6. 2019 /Singapur - Bali - Viedeň/

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. 

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: inspiritagency@yahoo.com

Spoločné informačné stretnutie pred výletom:

27.5 .2019 v Ayisi Yoga centre, Mliekarenská 10 BA

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4