EXLUZÍVNY POBYT V DUBAJI & ABU DHABI

S VIERKOU AYISI

Dátum:

6.11. - 14.11. 2020

/Prihlášky & záloha do 15.10. 2020 - plná platba neskôr/

Cena: 1400 €

Prihlášky :

 inspiritwomansk@yahoo.com   (počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

srdečne vás pozývam na nezabudnuteľný exluzívny výlet do Dubaja a Abu Dhabi. Tento výlet je zájazdom, kde sa spája cestovanie so spoznávaním exotickej krajiny a cvičením yogy. Od roku 2013 som žila v Arabských Emirátoch a s veľkým potešením vám priblížim, ukážem a porozprávam o tejto okúzlujúcej krajine, ľuďoch a krásnych miestach v nej. S radosťou vám ukážem tie najzaujímavejšie známe a aj neznáme zákutia. Témou cesty bude návšteva turistických, prírodných a tradičných miest s nádychom čarovnej arabskej kultúry, s prepojením ultra modernej a luxusnej architektúry a designu. Vyberte si svoj nezabudnuteľný yogový pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí.

 

Je úplne poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili yogu alebo sú úplní začiatočníci.

Teším sa na naše spoločné dobrodružstva.

Vierka Ayisi

PROGRAM:

YOGA:

(1x denne). Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

VÝLETY: 

Prevažnú časť pobytu v Arabských Emirátoch strávime v Dubaji, ale navštívime aj hlavné mesto Abu Dhabi. V pláne je aj návšteva slávneho umelo vytvoreného ostrova Palm Island, hotela Atlantis, a taktiež si pozrieme najznámejší hotel v tvare plachetnice, Burj Al Arab a tradičný SOUK.  Navštívime veľkolepé ľudské dielo, najvyššiu stavbu sveta, Burj Khalifa /s výstupom na budovu/. Zaujímavým zážitkom budú určite aj nákupy v obrovskom obchodnom centre Dubai Mall a slávne námestie s úžasným fontánovým predstavením.

 

Celodenný výlet do hlavného mesta Spojených Arabských Emirátov, Abu Dhabi, nám ponúkne pohľad a exkurziu Sheik Zayed Grand Mosque, mešitu, ktorá určite aj vás svojou nádherou a majestátnosťou nadchne a očarí. Po prehliadke mešity bude nasledovať návšteva Emirates palace, hotelu zo zlata a relax v krásnom plážovom rezorte, luxusný wellness a yoga pri západe slnka. Neskôr sa spoločne presunieme a preskúmame oblasť Yas Marina cez ktorú prechádza známa dráha formule F1.

Súčasťou nášho výletu bude aj oddych na krásnych plážiach, čas na nákupy a vychutnávanie si príjemnej arabskej atmosféry a kuchyne. Čaká nás aj veľkolepé slávne divadelné predstavenie La Perle.

UBYTOVANIE:

 Ubytovanie bude v dvojlôžkových izbách na hoteli s raňajkami. Bývať budeme v oblasti Dubai Marina

 

STRAVA:

V lokalite nášho bývania a výletov je mnoho reštaurácií k celodennému stravovaniu, alebo aj obchod s potravinami k bežnému nákupu 

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Pred cestou odporúčame, aby ste sa dali individuálne poistiť

POČASIE:

Je v oboch termínoch pekné a teplé. Teploty a vlhkosť vzduchu sú najpríjemnejšie z celého roka.

 

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko v Dubaji a autá na spoločné výlety počas celej doby pobytu sú zabezpečené a zahrnuté v cene pobytu

LET:

Odchod: Bratislava - Dubaj​

Príchod: Dubaj - Bratislava

 

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

letenka 

transfer z letiska na hotel a späť na letisko

lokálna doprava (prenájom áut a pohonné hmoty)

ubytovanie & raňajky

cvičenie

všetky výlety & sprievodcovské služby

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: inspiritwomansk@yahoo.com

Spoločné informačné stretnutie pred výletom:

24.10. 2020 Ayisi Yoga centrum, Mliekarenská 10 BA

1/18