Costa-Rica-Wallpapers-HD-Desktop.jpg

YOGOVÝ POBYT NA KOSTARIKE S VIERKOU AYISI

Dátum:

10.3. - 24.3. 2020

Cena: 2000 €

Prihlášky: inspiritagency@yahoo.com   (počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Srdečne Vás pozývam na yogovú, očistnú, dobrodružnú a poznávaciu cestu na prenádhernú Kostariku. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, yogu a juhoamerickú kultúru. Vyberte si svoj nezabudnuteľný yogový pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí. Je úplne poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili jogu alebo sú úplní začiatočníci. Teším sa na naše spoločné dobrodrúžstva.

Vierka Ayisi

PROGRAM:

YOGA  (1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásnej a upokojujúcej prírody. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

 

VÝLETY

absolvujeme na jednotlivé krásne časti ostrova Koh Samui. Navštívime miesta ako nádherné prírodné vodopády v ktorých sa aj okúpeme, krásne záhrady a parky v džungli, špeciálne vyhliadkové miesta v kopcoch a na skalách. Každý deň si oddýchneme, zabavíme sa a okúpeme na prázdnych širokých plážach s jemným pieskom, palmami a kryštálovo čistým morom. Poprechádzame sa v úžasných tradičných budhistických chrámoch s duchovnou atmosférou.

A samozrejme si budeme denne pochutnávať na zdravej, čerstvej a veľmi chutnej miestnej kuchyni.

 

ZÁBAVA, príjemná hudba, fajn ľudia. Suveníry, oblečenie, thajské masáže,  chill-outové bary. Spoločné príjemné raňajky, obedy a večere.

ČAS PRE SEBA objavovanie úžasnej prírody, tradičnej kultúry a samého seba. Odbúranie vštkých starostí, vyliečenie tela, mysle aj srdca.

UBYTOVANIE:

Luxusná vila, jednotlivé izby sú pre dve osoby / s vlastnou kúpeľňou/. Krásne miesto v prírode kúsok od pláže. V čase nášho pobytu bude celá vila vyhradená pre našu skupinu. Súčasťou sú raňajky podľa výberu. K dispozícií je aj bazén a plocha v areáli, kde sa dá cvičiť. ​

 

STRAVA:

V celej oblasti sú reštaurácie a rôzne kuchyne. Výber stravy je veľmi rozmanitý. Okrem typickej miestnej kuchyne sú na výber všetky možné svetové kuchyne a zdravé špeciality. Taktiež veľký výber exotického ovocia alebo vegetariánskych jedál. Na každom kroku nájdete obchody s potravinami. 

 

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Niekoľko nemocníc so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou sa odporúčame individuálne poistiť. Očkovanie nieje potrebné.

POČASIE:

Veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé. Pretože je to krajina v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátkodobá búrka.

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko na Kostarike je zabezpečený a zahrnutý v cene zájazdu. Pohybovať sa budeme každý deň skupinovo na prenajatých autách - tiež v cene pobytu.

LET:

Odchod 10.3. 2020  /Viedeň - Kostarika/

 Príchod 24.3.2020  /Kostarika - Viedeň/

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. MOŽNOSŤ SKORŠIEHO NÁVRATU PODĽA POTREBY

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

  • letenka (cena letenky môže stúpať)

  • transfer z letiska na hotel a späť na letisko

  • lokálna doprava (prenájom jeepov a pohonné hmoty)

  • ubytovanie & raňajky

  • cvičenie

  • výlety & sprievodcovské služby

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: inspiritagency@yahoo.com

Spoločné informačné stretnutie pred výletom:

 Ayisi Yoga centre, Mliekarenská 10 BA

/Dátum upresníme/

0001
0001

press to zoom
0006
0006

press to zoom
0031
0031

press to zoom
0001
0001

press to zoom
1/34