IMG_9796.JPG

YOGOVÝ POBYT NA MALEDIVÁCH S

VIERKOU AYISI

Dátum: 10.11. - 16.11. 2019

Cena: 1800 €

Prihlášky do 30.9.2019 na: inspiritagency@yahoo.com   (počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

 

Aj vás v podvedomí celý život lákala predstava navštíviť prírodný raj s krištáľovými lagúnami, krásnymi plážami, tyrkysovým morom a oázou pokoja? Mňa áno :) a práve kvôli tejto túžbe som sa rozhodla zorganizovať svoj ďalší yogový povyt na Maldivách, tak aby bol dostupný každému.

 

Maldivy sú súostrovím v Indickom oceáne, ktoré tvorí 26 atolov s približne 1 190 ostrovmi a ostrovčekmi, roztrúsenými okolo rovníka na akvamarínovej hladine Indického oceánu. Pláže Maldivských ostrovov sú očarujúce, s jemným bielym pieskom. Voda je priezračná a azúrovo modrá. Keď sa ponoríte, objavíte očarujúci pestrý svet koralov. Indický oceán vám odhalí svoje podmorské jaskyne, húfy pestrofarebných rýb, korytnačky a ďalšie exotické druhy. Úžasné okolité prírodné prostredie prináša aj dokonalé súkromie. 

 Dovoľte mi pozvať vás na tento unikátny, exotický yogový pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí. Je úplne poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili jogu alebo sú úplní začiatočníci. Teším sa na naše spoločné dobrodružstva.

Vierka Ayisi

PROGRAM:

YOGA  (1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásnej a upokojujúcej prírody. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

 

VÝLETY  Zámerom tejto cesty bude pokoj a relax uprostred krásneho rája. Objavovanie úžasnej prírody a samého seba prostredníctvom yogy. Pôjde o pobyt plný oddychu a spoznania krásneho klenotu našej planéty. ALE, vrámci našich každodenných aktivít budeme absolvovať výlety na jednotlivé okolité miesta ostrova. K najatraktívnejším výletom pobytu na Maledivách patria určite rôzne okružné plavby, na ktorých môžete spoznávať aj ďalšie krásne ostrovy, pozorovať delfíny a veľryby a pri šnorchlovaní krásy podmorského života. 

Program výletov bude dobrovoľný, takže kto sa nebude cítiť na niektoré spoločné aktivity, môže si zvoliť svoj vlastný program alebo iba oddychovať na pláži.

Medzi zaujímavé výlety partia napríklad:

-Šnorchlovanie s priateľskými žralokmi a obrími korytnačkami.

-Šnorchlovanie okolo vraku lode. 

-Pozorovanie delfínov.

-Obed na “Sandbank”.

- Návšteva zopár nádherných okolitých ostrovov.

-Šorchlovanie na útes Dhiggini a Biyadhoo  s delfínmi 

-Kŕmenie rají

-Celodenná návšteva luxusných rezortov s all inclusive stravou

UBYTOVANIE:

Jedná sa o hotel priamo na pláži na miestnom útulnom ostrove. Niesme ubytovaní v rezorte na súkromnom ostrove . V areáli ubytovania je reštaurácia, wellness, bary s čerstvím ovocím a plážové aktivity. Ubytovanie je pre 2 osoby. Raňajky sú v cene.

 

STRAVA:

V celej oblasti sú reštaurácie a rôzne kuchyne. Výber stravy je veľmi rozmanitý. Okrem typickej domácej, máte na výber všetky možné svetové kuchyne a zdravé špeciality. Taktiež obrovský výber exotického ovocia alebo vegetariánske jedlá. Všetko v dostupnej cenovej relácii.

 

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

NNa okolí je niekoľko nemocníc s lekárskou starostlivosťou. Pred cestou sa odporúčame individuálne poistiť. Očkovanie nieje potrebné

POČASIE:

Veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé. Pretože je to však ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátkodobá búrka.

 

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na hotel na ostrove je zabezpečený a zahrnutý v cene zájazdu. Na výlety na ostrovoch sa budeme pohybovať loďou.

LET:

Odchod  10.11. 2019 /Viedeň - Male/

Príchod  16.11. 2019  /Male - Viedeň/

 

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

  • letenka (cena letenky môže stúpať)

  • transfer z letiska na hotel a späť na letisko

  • lokálna doprava 

  • ubytovanie & raňajky

  • cvičenie yogy

  • výlety & sprievodcovské služby

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: inspiritagency@yahoo.com

Spoločné informačné stretnutie pred výletom:

26.10.2019 v Ayisi Yoga centre, Mliekarenská 10 BA

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/18