Inspirit yoga & cvičenie Fit Inspirit sú zamerané na rozvoj fyzickej kondície ako na kľúč k zdravšiemu životnému štýlu a psychickej harmónii.  Inštruktážne videá prinášajú možnosť cvičiť doma počas voľného času a vytvárajú pozitívny náhľad na cvičenie, pohyb a zdravé bytie.

Byť aktívny a fit. Cítiť sa sebavedome. Byť v pohode. Vidieť veci pozitívne. Začať sa o seba viac starať. Záleží len na tebe. Keď ťa motivuje správna odmena, zvládneš dodržať akékoľvek predsavzatie. Začni s Orbit Challenge a splň si to svoje!

Zapoj sa do Orbit Yoga Challenge a splň jogínsku výzvu za 21 dní.

Desať videí s inštruktorkou jogy Vierkou Ayisi ti pomôže zlepšiť si fyzickú kondíciu, objaviť radosť z pohybu, naučiť sa pokojnejšie dýchať, no najmä nájsť vnútornú rovnováhu. Po každej lekcii sa nezabudni pochváliť za svoju snahu a na druhý deň si dopraj oddych. Pretože dobrý pocit je tá najlepšia odmena!

Zábavné a efektívne cvičenie, ktoré je kombináciou kardio cvičenia, tanca, posilňovania a yogy. Vhodné pre ľudí rôznej úrovne fyzickej zdatnosti. Cvičenie je vytvorené a prispôsobené pre zvládnutie  v pohodlí obývačky.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon