top of page
Copy of Copy of Copy of Art Workshop Tickets Event Announcement Poster (Brochure).png

Dátum: 2.8. 2022 

Čas: 17:30 - 21:00

Cena: 60€  

 

YOGA, MEDITÁCIA, OBED & ZÁŽITKOVÉ MAĽOVANIE

Koncept, ktorý spája telo, myseľ a kreativitu.

Príď si zacvičiť a zameditovať s Vierkou Ayisi, zoznámiť sa s novými ľudmi, dať si chutný obed a užiť si zážitkové maľovanie s PaintPeople. Namaľuj si vlastný obraz aj bez akýchkoľvek maliarskych skúsenotí!

Zážitkom zážitkového maľovania nás bude sprevádzať zakladateľka PaintPeople Júlia Vuľchová a maliarky z VŠVU.

Viac o PaintPeople nájdeš tu: https://www.paintpeople.sk/

NOVINKA!
INSPIRIT HANDMADE WORKSHOP

VIERKA AYISI & PAINTPEOPLE

ADRESA:
REŠTAURÁCIA BITE & BYTE
PLYNÁRENSKÁ 3E
NÁŠ PROGRAM:
Untitled design-2.png

YOGA

Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu.

Untitled design-2.png

MEDITÁCIA

Prostredníctvom vedenej meditácie koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych myšlienok a emócií.

Dávame priestor novým, kreatívnym nápadom a pracujeme na svojom vnútornom rozpoložení a instantnom odbúravaní stresu.

Taktiež regenerujeme a uvoľňujeme svalstvo celého tela a učíme sa ako správne relaxovať, dýchať a byť pokojní.

Untitled design-2.png

ZÁŽITKOVÉ MAĽOVANIE S PAINTPEOPLE

Namaľujete si vlastný obraz aj bez akýchkoľvek maliarskych skúsenotí! Pod vedením dvoch maliarok z VŠVU, krok po kroku to hravo zvládnete. Maľujeme na plátno akrylovými farbami, všetky maliarske pomôcky máte v cene. Vysledný obraz vám ostáva. 

Téma maľovania: Alcohol ink abstract

Abstraktné vzory alkoholovými atramentmi – vo farebnosti podľa vášho výberu, so zlatom.

Untitled design-2.png

BITE & BYTE

Dokonale vyvážená većera, v úžasnej reštaurácii Bite & Byte, ktorý nepoteší len oko a žalúdok,ale najmä doplní živiny, ktoré počas dňa naše telo potrebuje. Vnímame jedlo a nápoje ako nástroje na zlepšenie kvality života. Našou misiou je zmeniť spôsob častokrát nezdravého stravovania, ktoré má na svedomí aj malá flexibilita trhu a nedostatočné prispôsobenie gastro prevádzok indidivuálnym potrebám ľudí. Chceme zákazníkom ponúknúť možnosť stravovať sa kvalitne a zdravo. Za projektom holistického konceptu Bite&Byte stoja dvaja inovátori a podnikatelia –

Filip Štefanička a Samuel Pokorný

HOSTIA:
thumbnail (1).jpg

VIERKA AYISI

Na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka a jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní. 

thumbnail.jpg

PAINTPEOPLE, JÚLIA VUĽCHOVÁ

Zážitkové maľovanie vychádza z amerického konceptu art parties. Nie je to maliarsky kurz, ale zábavná aktivita pre dospelých. Júlia Vuľchová sa síce narodila v Rusku a 20 rokov žila v Moskve, no jej otec je Slovák. V Bratislave žije od roku 2015. O štyri roky neskôr založila značku PaintPeople. Slováci si zážitkové maľovanie obľúbili tak veľmi, že Júlia rozbieha franšízu a plánuje expandovať aj do zahraničia.

Nie je to klasický kurz, na ktorom by naši maliari akademicky vysvetľovali základy kompozície. Účastníci dostanú len tie informácie, ktoré nevyhnutne potrebujú na namaľovanie vybraného obrazu. Maľujú krok po kroku. Čistý čas maľovania sú asi dve hodiny. A človek odchádza s hotovým obrazom,“ Júlia Vuľchová.

Copy of Copy of Copy of Art Workshop Tickets Event Announcement Poster.png
bottom of page