vierka ayisi

Zakladateľka INSPIRIT AGENCY & INSPIRIT WOMAN

Inštruktorka:

INSPIRIT YOGY

VEDENEJ MEDITÁCIE & AFIRMÁCIE

SOUNDHEALINGU

 

Hodiny s Vierkou Ayisi

-verejné & súkromné hodiny

-cvičenie pre zamestnancov firiem

-online 

-vzdelávacie a pohybové workshopy

INSPIRIT AGENCY:

-yogové, exotické & poznávacie pobyty

-vzdelávacie & pohybové prednášky, kurzy & workshopy

-selektované podujatia venované iba ženám /Inspirit woman/

 

"Pravidelnou praxou yogy získavame vnútorné a vonkajšie očistenie. Tým prebúdzame povahu svojho skutočného "ja", ktoré je plné mieru, súcitu a čistej lásky k všetkým živým bytostiam okolo nás. Yoga sa stala úplnou súčasťou môjho každodenného pracovného aj osobného života. Našla som postredníctvom nej hlbšie prepojenie do svojho vnútra a do okolitého sveta zároveň. Je to moje životné poslanie a napĺňa ma, že inšpirujem prostredníctvom yogy a zdravého života aj druhých ľudí k tomu, aby viedli pokojnejší, zdravší a šťastnejší život.”

​Medzinárodná inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe verejných, súkromných a korporátnych lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia & stretnutia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície, psychickej harmónie a 

interaktívne prehĺbenie vzájomnej podpory a priateľstva. 

 

Taktiež usporiadáva priateľské exotické sústredenia v krajinách ako Bali, Thajsko, Mexiko a Maldivy.
Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a venuje sa pravidelnému vysielaniu livestreamov na tématiku prehlbovania poznania seba, svojho životného poslania a kľúčov k vnútornej sile a duchovnosti.

 

Vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing, pri ktorých sa z

akejkoľvek disharmónie na našej fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni, vytvára harmónia. Pomocou vibrácie a rezonancie zo špeciálnych rezonančných nástrojov,

získavame stratenú rovnováhu, zdravie, spokojnosť, uvoľnenosť a radosť.

Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií jednoduchých, krátkych a silných viet alebo tvrdení, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov.

(INSTAGRAM @VIERKA_AYISI)

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon