top of page
Stylish Elegant Couples Massage Spa Flyer (Brochure).png

INSPIRIT DAY
S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI

Dátum: 26.6. 2022 

Čas: 9:30 - 18:00

Cena: 65 €  

 

Srdečne ťa pozývame na ďaľší ročník podujatia Inspirit day, teda na krásny deň, plný aktivít spájajúcich telo, myseľ a aj dušu. Prinášame opäť inšpirujúcich hostí ako sú Vierka Ayisi, Jany Landl, Mirka Bartošová, Janka Kurej, Miroslav Bábik a Katarína Naira. A ich krásny program, ktorý spája yogu, meditáciu, zvukoterapiu, cvičenie, prednášky, nové vedomosti, motiváciu a priestor na spoznanie skvelých nových ľudí. Okrem toho naše podujatie prebieha v krásnom prostredí hotela Pod Lipou resort, v Modre a už teraz vieme, že sa bude niesť vo fantastickej, obohacujúcej a veselej atmosfére. Tešíme sa na teba!

NÁŠ PROGRAM:
Meditation

INSPIRIT YOGA

TÉMA: "DIVOKÉ TELO, NESPÚTANÁ DUŠA"

Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, bubnovej a energickej hudby. Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a divokosť.

/VIERKA AYISI/

Meditation

PREDNÁŠKA & AFIRMAČNÁ MEDITÁCIA

TÉMA: KARMA, MINDFULNESS A ZMENA MYSLENIA.
AFIRMAČNÁ MEDITÁCIA:
Afirmačná terapia sa používa na upravenie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov. Pomáha nám detailne definovať a formulovať, čo by sme si do svojich životov radi pritiahli a otvára našu myseľ a srdce novým pozitívnym myšlienkam, pocitom, nápadom a uhlom pohľadu. 
/VIERKA AYISI/

Meditation

GONGOVÁ A ZVUKOVÁ TERAPIA

Poď zažiť niečo nové, hlboké a krásne. Poď si len tak lahnúť a ochutnať vibrácie z vesmíru a ak sa ti bude páčiť, nechaj sa ňou celý zaplaviť.  Počas gongovej a rezonančnej terapie zažiješ úplné uvoľnenie tvojho tela, mysle a prepojenie sa so svojim vnútrom.  Zažiješ hlbokú meditáciu a harmonizáciu tela, emócií, mysle a tvojej duše.  Nástroje ti zahrajú presne na to miesto, ktoré práve potrebujú posilniť, vyliečiť alebo previbrovať.  
MIROSLAV BÁBIK A KATARÍNA NAIRA (GONGSTERI)

Meditation

CHUTNÉ A ZDRAVÉ JEDLO

VEGÁNSKY BUFETOVÝ OBEDÍK V REŠTAURÁCIÍ HOTEL POD LIPOU REZORT.

ĽAHKY OVOCNÝ OLOVRANT

/JEDLO JE ZAHRNUTÉ V CENE PODUJATIA/

Meditation

BODY FIGHT CVIČENIE

Kondičný tréning zameraný na celé telo, ktorý vám zaručene vyčarí úsmev na tvári, skvelú zábavu a radosť z pohybu! Ide je cvičenie, ktoré štartuje spaľovanie nadbytočných kalórií, zvýšenie kondície a chudnutie s úžasným Janym Landlom.

/JANY LANDL/

Meditation

HORMONÁLNA YOGA

Hormonálna joga zlepšuje kvalitu života ženy na všetkých úrovniach. Pomáha ženám pri neplodnosti, bolestivej alebo silnej menštruácii, symptómoch menopauzy, migrénach, endometrióze, polycystických vaječníkoch ako aj iných ťažkostiach spojených s hormonálnou nerovnováhou.

/MIRKA BARTOŠOVÁ/

Meditation

ASTROPSYCHOLÓGIA PREDNÁŠKA :
RUŽA A BOJOVNÍK

V každej z nás je prítomný ženský aj mužský princíp.

V každej z nás kvitne ruža, v každej z nás bdie bojovník. Ruža so svojím pôvabom a vôňou pozná 12 spôsobov, ako očariť svojho milého. Bojovník ovláda 12 spôsobov, ako očariť svoju milú. Prednáška bude venovaná princípom, ktoré nám umožnia rozpoznať, kedy kvitneme a kedy bojujeme. Prehĺbime poznanie ženského aj mužského princípu v nás, jedným slovom tvorivosti.

/JANKA KUREJ/

 
Meditation

STÁNKY S KRÁSNYM TOVAROM

ŠPERKY
TELOVÉ OLEJE A SPREJE
SVIEČKY
ZDRAVÉ POTRAVINY

HOSTIA:
IMG_0676_edited.jpg

VIERKA AYISI

Inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície a psychickej harmónie. Usporiadáva priateľské exotické yogové, poznávacie a meditačné sústredenia "retreaty". Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing a ženské kruhy. Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií.

DSC_9124.jpg

JANY LANDL

Fitness tréner, kouč a motivátor. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Je bývalým majstrom Európy a niekoľkonásobným majstrom Slovenska v karate.

Na svojom konte má titul druhého vicemajstra Európy a dvojnásobného majstra Slovenska vo fitness. V súčasnosti sa venuje tréningom v onlinovom prostredí. Jeho online programy si predpláca niekoľko tisíc ľudí, ktorí s ním cvičia až z 90 krajín sveta.

3.png

JANKA KUREJ

Astropsychologička a astroterapeutka. 

V roku 2017 založila Astropartičku – systematické workshopy psychologickej astrológie, ktorá spája poznatky modernej astrológie a hlbinnej psychológie. Pozerať sa na svet astrooptikou považuje za dar, o ktorý sa delí nielen prostredníctvom astrowokshopov, ale aj osobných konzultácií. Unikátnym spôsobom prepája vzdelanie psychológa so 16 ročnou praxou v oblasti astrológie a systemickým vnímaním.

IMG_0661.JPG

MIRKA BARTOŠOVÁ HORMONYOGA

Je najznámejšia priekopníčka hormonálnej jogovej terapie na Slovensku a autorka knihy Hormonálna joga. Jej kurzami prešli stovky žien, ktorým pomohla a naďalej pomáha zharmonizovať nielen hormonálny systém, ale aj zlepšiť ich celkové fyzické a psychické zdravie. 

Popri hormonálnej joge sa venuje aj ajurvéde, resp. je majiteľkou ajurvédskeho rezortu na Srí Lanke, kde organizuje ozdravné ajurvédske pobyty. 

thumbnail (16).jpg

MIROSLAV BÁBIK A KATARÍNA NAIRA

Už prvá skúsenosť s gongami a zvukovými nástrojmi bola pre nás takým významným zážitkom, že sa to stalo súčasťou našej životnej cesty.  Zamilovali sme si to dopriať sami sebe, ale aj to sprostredkovať ľuďom, dospelým aj deťom. Je nás veľmi veľa, priateľov gongmajstrov, hráčov na nástroje, ľudí, ktorí svojim hlasom vedia vyvolať zimomriavky, ale zároveň v ľuďoch otvárať dovtedy nepoznané.  Pre niekoho je to spôsob relaxácie, pre niekoho cesta k poznaniu seba, pre niekoho krásny zážitok.

ADRESA:

 HOTEL POD LIPOU REZORT

MODRA HARMÓNIA

/PARKOVANIE PRI AREÁLI/

Untitled design.png
PARTNER PODUJATIA:

 OČNÉ LASEROVÉ CENTRUM EXCIMER 

HARMONOGRAM:
Stylish Elegant Couples Massage Spa Flyer-3.png
Copy of Stylish Elegant Couples Massage Spa Flyer.png
PREDOŠLÉ PODUJATIA:
bottom of page