INSPIRIT WOMAN

by vierka ayisi

"Organizácia Inspirit Woman

sa venuje podujatiam a stretnutiam venovaným ženám. Založila som ju so zámerom spájania žien rôznych vekových kategórií, z rôznych oblastí života.

Naše podujatia a stretnutia v krásnych lokalitách prinášajú vždy iný zaujímavý program, ako sú rôzne druhy yogy, meditácie, zvukoterapie, tanca & cvičenia, kreatívnej ručnej tvorby, prednášok o zdraví, kráse a dôležitých aspektoch pre vnútorné šťastie a vyrovnanosť každej ženy. Vždy si pochutíme aj na dobrom zdravom jedle, dobre sa zabavíme a zasmejeme, porozprávame sa v otvorených ženských kruhoch a taktiež sa harmonizujeme zaujímavými očistami. Program je teda vždy stavaný pre telo a myseľ a spája rôzne elementy a aktivity, ktoré nás ženy, robia šťastnými.

Prostredníctvom organizácie Inspirit Woman a obsahom našich podujatí sa snažíme

pracovať na uvoľňovaní našich limitácií a inšpirujeme sa ako pozitívnejšie prenastaviť naše

 predsavzatia, vzorce správania, zvyky, priority & každodenné aktivity. Taktiež nadobúdame motiváciu a vedomosti ako žiť zdravšie, veselšie a sebarealizovanejšie.

Verím, že každá jedna žena má dôležitú úlohu a poslanie na tomto svete a preto si zo srdca si prajem, aby organizácia Inspirit Woman bola pre každú z vás krôčikom k opätovnému prepojeniu sa s tou úžasnou, krásnou, divokou ženou vo vašom vnútri. Aby vám naše stretnutia a projekty pomohli otvoriť 

srdce a myseľ a vnímať samú seba ako špeciálnu osobnosť a bytosti plnú sily, krásy a potenciálu. A taktiež, aby vás nasmerovali na vytvorenie inšpiratívnych prepojení so ženami vo vašom okolí.


Teším sa na osobne stretnutia s každou z vás".

Vierka Ayisi

NAJBLIŽŠIE STRETNUTIA:

FOTO & VIDEO
WONDER WOMAN DAY

1/23
I.BREAKFAST KLUB S VIERKOU AYISI

1/9
SPLN MESIACA S VIERKOU AYISI

1/5
INSPIRIT WOMAN DAY S VIERKOU AYISI
VIANOČNÉ STRETNUTIE PRE ŽENY S VIERKOU AYISI
INSPIRIT YOGA DAY S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI
INSPIRIT WOMAN NIGHT S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon