top of page
women-circle-pictures-purchesed.jpg

INSPIRIT WOMAN
by vierka ayisi

Organizácia Inspirit Woman

sa venuje podujatiam a stretnutiam venovaným ženám. Založila som ju so zámerom spájania žien rôznych z rôznych oblastí života a z rôznych vekových kategórií.

Naše podujatia a stretnutia v krásnych lokalitách prinášajú vždy iný zaujímavý program, ako sú rôzne druhy yogy, meditácie, zvukoterapie, tanca & cvičenia, kreatívnej ručnej tvorby, prednášok o zdraví, sile, duchovnosti, kráse a dôležitých aspektoch pre vnútorné šťastie a vyrovnanosť každej ženy. Vždy si pochutíme aj na dobrom zdravom jedle, dobre sa zabavíme a zasmejeme. Taktiež sa harmonizujeme zaujímavými očistami, kúrami a ceremoniálmi. Našou špecialitou sú moje obľúbené ženské kruhy.

Ženský kruh je bezpečný a posvätný priestor pre ženy, aby sa spojili, použili svoj hlas, boli vypočuté a boli videné. Ženy v histórii sa zhromažďovali v kruhoch, aby sa navzájom posilnili a zdieľali múdrosť. Kruhy pomáhajú ženám získať kontakt s ich ženskou silou a vedomím. Prednáškou vždy načneme hlbokú tému a v spoločnej diskusii sa každá k rôznym otázkam vyjadrujeme. Delíme sa o svoje životné príbehy a emócie.

 

Program našich stretnutí je teda vždy stavaný pre telo, myseľ aj dušu a spája rôzne elementy a aktivity, ktoré nás ženy, robia vedomejšími a celistvejšími.

Prostredníctvom organizácie Inspirit Woman a obsahom našich podujatí sa snažíme

pracovať na uvoľňovaní našich limitácií. Inšpirujeme jedna druhú a učíme sa aplikovať nové prospešnejšie spôsoby rozmýšľania a konania. Taktiež nadobúdame motiváciu a vedomosti ako žiť zdravšie, veselšie a sebarealizovanejšie.

Verím, že každá jedna žena má dôležitú úlohu a poslanie na tomto svete a preto si zo srdca si prajem, aby organizácia Inspirit Woman bola pre každú z vás krôčikom k opätovnému prepojeniu sa s tou úžasnou, krásnou a divokou ženou vo vašom vnútri. Aby vám naše stretnutia a projekty, pomohli otvoriť  srdce a myseľ a vnímať samú seba ako špeciálnu osobnosť a bytosti plnú sily, krásy a potenciálu. A taktiež, aby vás nasmerovali na vytvorenie inšpiratívnych prepojení so ženami vo vašom okolí.


Teším sa na osobne stretnutia s každou z vás.

Vierka Ayisi

NAJBLIŽŠIE STRETNUTIA 2022 :
(KLIKNI NA OBRÁZOK PRE VIAC INFO)
Copy of Copy of Copy of live stream yoga.png
FOTO & VIDEO
bottom of page