top of page

ČO VŠETKO V
ONLINE PROGRAME

NÁJDEŠ?

Untitled design-9.png

YOGA

Hodina začína niekoľko minútovým hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby.  Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu. Pracujeme na flexibilite, posilnení a udržavaní si novej fyzickej kondície. Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov, aj mierne pokročilých. Nové videá yogy pridávame každý týždeň.

Untitled design-14.png

TIP NA KAŽDÝ TÝŽDEŇ

uz coskoro

Untitled design-11.png

VEDENÉ MEDITÁCIE

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do svojich vlastných myšlienkových procesov, emócií a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri. Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás kultivujú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. Učíme sa na chvíľu odpájať sa od záležitostí bežného života a povznášame svoje vedomie na vznešenejšie myšlienky o sebe a svojom okolí. Zároveň dávame priestor novým, kreatívnym nápadom pre sebarealizovanejší život. Pracujeme na svojom vnútornom rozpoložení a instantnom odbúravaní stresu. Pozorovaním svojho vnútra sa učíme viesť pokojnejší a šťastnejší život. Taktiež regenerujeme a uvoľňujeme svalstvo celého tela a učíme sa ako správne relaxovať, dýchať a byť pokojní. Témy meditácii sa vždy obmieňajú. Nové audio meditácie pridávame každý druhý týždeň.

Untitled design-13.png

DENNÉ POZITÍVNE AFIRMÁCIE

Afirmácie sú to jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov. Pomáhajú nám definovať a formulovať, čo by sme si vo svojich životov radi prežívali a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním sa naše afirmácie stanú našou novou pravdou a skutočnosťou. Afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok a napomáhajú očistiť naše myšlienky a pomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu. Otvorme naše podvedomie novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. A nechajme sa prekvapiť, úžasnými zmenami, príležitosťami a okolnosťami, ktoré sa zrazu v našom živote a vnútri ukážu. Nové audio afirmácie pridávame každý týždeň.

Untitled design-12.png

ZAUJÍMAVÉ PREDNÁŠKY

uz coskoro

1676aaf8-982a-4595-8709-e3d4d205a2a5.JPG

NOVINKA! FREDY AYISI - PRANAYAMA

Fredy Ayisi je priekopníkom a učiteľom yogy, meditácie, pranayamy, karate a tanca na Slovensku. Jeho hlavnou činnosťou je výučba yogy a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu prostredníctvom, kurzov, prednášok, meditácií a krásnych podujatí. Je akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. 

Pranayama je prax regulácie dychu.  Je hlavnou súčasťou yogy, pre fyzické a duševné zdravie. V sanskrte „prana“ znamená životnú energiu a „yama“ znamená kontrolu. Pranayama prax zahŕňa dychové cvičenia, pri ktorých sa vedome nadychujeme, vydychujeme a zadržujeme dych v určitom poradí.

bottom of page