top of page

ČO VŠETKO V
ONLINE PROGRAME

NÁJDEŠ?

IMG_0012.jpeg

YOGA S VIERKOU AYISI

30 minútová lekcia začína hĺbavým vnímaním a upokojovaním svojho vnútra, svojich pocitov a myšlienok. Ďalej sa venujeme základným aj pokročilejším yogovým pozíciám v príjemnom tempe a prechodoch. V sprievode inšpirujúcej, krásnej hudby.  Obnovujeme svoju vnútornú energiu, silu a krásu. Pracujeme na flexibilite, posilnení a udržavaní si novej fyzickej kondície. Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov, aj mierne pokročilých. Nové videá yogy pridávame každý týždeň.

Untitled design-14.png

TIP NA KAŽDÝ TÝŽDEŇ

Naše tipy slúžia na to, aby sme sa dokázali celý jeden týždeň sústrediť na nový návyk, novú vedomú aktivitu alebo introspektívny pohľad do seba a na svoj život, čo nám pomáha posúvať sa bližšie k našim vytúženým zmenám a správnemu, hlbšiemu poznaniu seba. Nové videá tipov pridávame každý týždeň.

 
Untitled design-11.png

VEDENÉ MEDITÁCIE

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do svojich vlastných myšlienkových procesov, emócií a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri. Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás kultivujú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. Učíme sa na chvíľu odpájať sa od záležitostí bežného života a povznášame svoje vedomie na vznešenejšie myšlienky o sebe a svojom okolí. Zároveň dávame priestor novým, kreatívnym nápadom pre sebarealizovanejší život. Pracujeme na svojom vnútornom rozpoložení a instantnom odbúravaní stresu. Pozorovaním svojho vnútra sa učíme viesť pokojnejší a šťastnejší život. Taktiež regenerujeme a uvoľňujeme svalstvo celého tela a učíme sa ako správne relaxovať, dýchať a byť pokojní. Témy meditácii sa vždy obmieňajú. Nové audio meditácie pridávame každý druhý týždeň.

Untitled design-13.png

DENNÉ POZITÍVNE AFIRMÁCIE

Afirmácie sú to jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov. Pomáhajú nám definovať a formulovať, čo by sme si vo svojich životov radi prežívali a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním sa naše afirmácie stanú našou novou pravdou a skutočnosťou. Afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok a napomáhajú očistiť naše myšlienky a pomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu. Otvorme naše podvedomie novým pozitívnym možnostiam, nápadom a uhlom pohľadu. A nechajme sa prekvapiť, úžasnými zmenami, príležitosťami a okolnosťami, ktoré sa zrazu v našom živote a vnútri ukážu. Nové audio afirmácie pridávame každý týždeň.

Untitled design-4.png

DETSKÉ POZITÍVNE AFIRMÁCIE

Afirmácie pre deti sú jednoduché, pozitívne vety, ktoré si deti môžu opakovať každý deň. Večer pred spaním, ráno po prebudení alebo kedykoľvek počas dňa. Samé alebo spolu s rodičmi a priateľmi.

Afirmácie pre deti môžu hrať významnú úlohu pri budovaní ich sebaúcty, sebavedomia a odolnosti. Detský mozog doslova absorbuje všetko, čo dieťa obklopuje, pozitívne aj negatívne. Tým, že im poskytneme pozitívne afirmácie, im pomáhame budovať si pozitívny obraz o sebe, zvýšujeme ich schopnosť uvedomovať si svoju hodnotu a vkladáme im vieru, že sú schopní, šikovní a že zaslúžia si šťastie, lásku a úspech. Afirmácie taktiež pôsobia proti negatívnemu vnútornému rozhovoru dieťaťa a výrazne podporujú pozitívne myšlienky a pocity. Afirmácie sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií. Pre dievčatá aj pre chlapcov.

Untitled design-12.png

ZAUJÍMAVÉ PREDNÁŠKY

Prednášky na rôzne zaujímavé témy pre vás pripravujeme každý druhý týždeň. Zaoberáme sa tým, ako sa čo najlepšie vzdelávať a vedomostne posúvať v náukách o svojej mysli, svojom tele a o svojom emocionálnom rozpoložení. Rozoberáme náhľady na život z vedeckého aj duchovného hľadiska a taktiež sa učíme ako správne tieto vedomosti aplikovať do každodenného života.

Nové videá prednášok pridávame každý druhý týždeň.

1676aaf8-982a-4595-8709-e3d4d205a2a5.JPG

FREDY AYISI-YOGA & PRANAYAMA

Fredy Ayisi je priekopníkom a učiteľom yogy, meditácie, pranayamy, karate a tanca na Slovensku. Jeho hlavnou činnosťou je výučba yogy a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu prostredníctvom, kurzov, prednášok, meditácií a krásnych podujatí. Je akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. 

Pranayama je prax regulácie dychu.  Je hlavnou súčasťou yogy, pre fyzické a duševné zdravie. V sanskrte „prana“ znamená životnú energiu a „yama“ znamená kontrolu. Pranayama prax zahŕňa dychové cvičenia, pri ktorých sa vedome nadychujeme, vydychujeme a zadržujeme dych v určitom poradí.

IMG_3014.jpg

MIA MAJERÍKOVÁ-YOGA

Mia je celoživotná tanečníčka, avšak zdravotné problémy po rokoch na javisku ju priviedli k hľadaniu pokoja v yoge. Yoga je Miinou každodennou súčasťou, pretože jej samej pomohla sa zoceliť a zároveň nájsť pokoj a zážitok z pohybu. Objav spolu s ňou limity svojho tela a spevníš si nielen svaly, ale aj svoju myseľ. Mia je aktívnou lektorkou yogy a zameriava sa najmä na Vinyasa Flow, v ktorej prepája jednotlivé yogové pozície s dychom a vytvára tak kreatívne yogové sekvencie. Tie obohatia tvoju yogovú prax a rozprúdia v tele príjemné teplo a energiu. Zameriava sa ako na silové, tak aj flexibilné pozície, či dychové techniky. Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý yogin, každý si príde na svoje.

IMG_9123.jpg

DENI ATLAS-YOGA

Žena, matka, yogínka. Od 17tich cestovala a má za sebou viac ako 40 krajín sveta. Najviac jej farbami, chuťou a spiritualitou učarovala India a jej učenia, kde žila a študovala yogu 6 krásnych rokov. Život v tejto nádhernej krajine ju zmenil navždy.

Yoga ju pomaly ale isto pretransformovala do podoby ženy, ktorou je dnes.

IMG_4937.jpg

HARMONIZÁCIA ZVUKOM

MIROSLAV BÁBIK & KATARÍNA NAIRA - GONG CENTRUM LABUŤ.

Harmónia tela, mysle aj duše, pomocou vibrácie a frekvencie zo špeciálnych rezonančných nástrojov. Zvukové liečenie synchronizuje mozgové vlny na dosiahnutie hlbokých stavov relaxácie a pomáha obnoviť prirodzené vibračné frekvencie buniek v našom tele. Vibrácia nástrojov posúva frekvencie z nízkych energií napr. viny a strachu, k vyšším vibráciám, lásky a radosti. Liečenie zvukom je použitie posvätných nástrojov alebo hlasu na uvoľnenie energetických blokád, navodzujúcich v tele stav ľahkosti a harmónie. Telo dospelého človeka predstavuje 75% vody a práve voda je skvelým vodičom pre zvukové vibrácie. Keď vibrácie prechádzajú našim telom, podporujú cirkuláciu a tok energie. Frekvencia zvuku sa synchronizuje s mozgovými vlnami a aktivuje stres-uvoľňujúce reakcie v tele.

IMG_0662.JPG

MIRKA BARTOŠOVÁ-
HORMON YOGA

Yoge sa venuje už viac ako 10 rokov a pred niekoľkými rokmi sa jej začala venovať aj profesionálne ako inštruktor. Od prvého vedomého nádychu na jogamatke, celou svojou bytosťou cítila, že je presne tam, kde má byť a že už ďalej hľadať nemusí.

Od začiatku cítila, že joga ukrýva oveľa viac ako len fyzické cvičenie. A tak sa joga stala súčasťou jehj života. Hormonálna yoga je prirodzená terapia, ktorá vychádza z jogy, a ktorá aktivuje či obnovuje tvorbu ženských pohlavných hormónov. Je holistickou a omladzujúcou technikou, ktorá obnovuje tvorbu hormónov, posilňuje vaječníky, štítnu žľazu, prištítne telieska, hypofýzu a nadobličky. Nielenže zvyšuje hladinu ženských hormónov, ale súčasne znižujú aj intenzitu symptómov menopauzy, premenštruačné symptómy (PMS), pomáhajú pri ťažkostiach otehotnieť a pod.

IMG_4377.jpg

INSPIRIT VARENIE-
MAKERY BRATISLAVA

S láskou sme si pre vás pripravili diely chutných a zdravých receptov, ktoré si môžete spolu s nami veľmi ľahko a rýchlo doma pripraviť. Veríme, že vedome stravovanie je veľmi dôležitou súčasťou zdravého a vedomého života. Príprava svojich jedál, energia, ktorú do nej vložíme a správne druhy jedál pre naše telo, sú aspekty prejavenia starostlivosti a lásky voči svojmu telu a celému vnútru. Tento špeciál varenia sme si pre vás pripravili v spolupráci s reštauráciou Makery Bratislava a jej spolumajiteľkou Betty Vaniherovou. Makery je zážitková reštaurácia v Bratislave, kde si sami navaríte. So svojim partnerom, rodinou, priateľmi alebo kolegami si môžete pripraviť jedlo podľa vlastného výberu z prichystaných surovín a užiť si zážitok zo spoločného tvorenia. 

bottom of page