top of page
uluwatu-temple-bali.jpg

DÁTUM 

JÚN 2025

CENA:

2500 €

PRIHLÁŠKY:

info@inspiritagency.com 

(počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Po mnohých úspešných yoga sústredeniach a výletoch, Vás opäť srdečne pozývam na , yogovú, ozdravujúcu, dobrodružnú a poznávaciu cestu na Bali, aj v roku 2023. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, kultúru, yogu a cestovanie. Vyberte si svoj nezabudnuteľný pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí.

Je úplne v poriadku, ak sa prihlásite sami, v páre alebo v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili yogu, nemeditovali alebo sú úplní začiatočníci.

Teším sa na naše spoločné dobrodružstvá.

Vierka Ayisi 

PROGRAM:​

YOGOVÝ & POZNÁVACÍ POBYT NA BALI
S VIERKOU AYISI 

YOGA & MEDITÁCIE: 

(1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

IMG_6589.JPG
IMG_6626.JPG
IMG_6627.JPG

PROGRAM & VÝLETY:

Prvé dni pobytu strávime na stredo-severe ostrova v obklopení krásnej džungle, duchovných chrámov, ryžových poli a tradičného života miestnych. Mimo turistických oblastí Presne ako to poznáme z prekrásnych fotiek z internetu, tak aj naživo vyzerajú všetky miesta, ktoré navštívime a výlety ktoré absolvujeme. Navštívime opičí prales, ochutnáme originálnu balinézsku kávu, navštívime miestneho liečiteľa, s ktorým si budem môcť každý z nás dať osobitné sedenie. Jeden deň strávime aj v krásnom yogovom a ajurvédskom centre, zažijeme mystickú očistu tela a duše v zázračnom vodnom chráme, ktorou nás bude sprevádzať miestny duchovný oddaný. Navštívime nádherný vodopád uprostred džungle a tradičné miestne zdravé reštaurácie. Samozrejme si doprajeme aj nákupy miestnych suvenírov a oblečenia v milých obchodoch a stánkoch na turistickej ulici a taktiež sa zastavíme v tradičných miestnych dedinkách s umením z dreva, kameňu a kovu.

 

Druhú časť pobytu strávime na juhu ostrova, ktorá sa nesie v surférskom a bohémskom duchu a kde nás pre zmenu budú obklopovať najkrajšie pláže aké na ostrove sú. Na dych berúce pláže budeme chodiť každý deň a sú od nášho krásneho ubytovania vzdialené 10 - 15 min. 

Na juhu absolvujeme výlety na krásny chrám, na výhľad z prastarých útesov a tradičný indonézsky tanec. Pochutíme si na skvelom jedle v zdravých a tradičných reštauráciách, navštívime turistický známe oblasti a aj sa zabavíme v miestnych baríkoch.

 

Na dobrovoľný výlet loďou sa vyberieme na prekrásny susedný ostrov Nusa Penida. Cena tohoto výletu nie je zahrnutá v cene zájazdu. Cena je okolo 80€ a zahŕňa transfer z ubytovania do prístavu, spiatočný lístok na loď, obed, výlety na prenádherné miesta -Bilanong angel, Broken beach, Kelingking beach a Crystal bay.

IMG_6596.WEBP
IMG_6595.JPG
IMG_6598.JPG

ZÁBAVA:

Harmonizujúce hodiny yogy a meditácií, nádherné výlety, noví ľudia, spoločné príjemné chvíle a zábava.

ČAS PRE SEBA:

Objavovanie úžasnej tradičnej kultúry, prírody a samého seba. Oddych a krásne, nové, pozitívne naladenie tela, mysle aj srdca.

IMG_6591.JPG
IMG_6594.JPG
IMG_6592.PNG

UBYTOVANIE:

Naše prvé ubytovanie na severe je v nádhernom hoteli uprostred krásnej zelene s výhľadom na džunglu a ryžové terasy. Plne vybavené luxusné izby sú zariadene v tradičnom dizajne a sú určené pre 2 - 4 osoby. Každá izba má vlastnú terasu a v krásnom exotickom areáli je bazén. Raňajky sú v cene​.

IMG_9613.JPG
IMG_9615.JPG
IMG_9616.JPG

Na juhu nás čaká luxusná vila v nádhernom, súkromnom, tropickom prírodnom prostredí.  Jednotlivé izby sú určené pre dve osoby, každá izba má vlastnú krásnu kúpeľňu. V čase nášho pobytu je celý areál vily vyhradený iba pre našu skupinu. Všetky izby sú zariadené v orientálnom štýle a sú v obklopení pôvabnej zmesi stromov a kvetov, poskytujúcich upokojujúci kontakt s prírodou. Vila ponúka súkromie a pohodlie a taktiež spoločný priestor s obývačkou, kuchyňou s kompletným vybavením a terasami so sedením.

Súčasťou sú raňajky v cene podľa výberu. 

IMG_9785.JPG
IMG_9788.JPG
IMG_9789.JPG

STRAVA:

V celej oblasti sú reštaurácie s rozmanitým výberom stravy.

 Okrem typickej domácej kuchyne, sú na výber všetky možné svetové kuchyne a zdravé špeciality. Taktiež je veľký výber exotického ovocia alebo vegetariánskych jedál. Na každom kroku nájdeme potraviny.

POČASIE:

V období nášho pobytu je počasie veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé.

Avšak preto, že je to ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátka búrka.

IMG_6607.WEBP
IMG_6593.JPG
IMG_6617.JPG

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ & POISTENIE:

Nemocnice so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou sa je potrebné individuálne poistiť. Poistenie musí zahřňať COVID-19.

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko na Bali je zabezpečený a zahrnutý v cene pobytu. Pohybovať sa budeme každý deň v našej skupinke, v prenajatých autách so šoférmi- tiež v cene pobytu.

IMG_6604.JPG
IMG_6612.JPG
IMG_6613.JPG

LET:

Odchod  /Viedeň - Qatar - Bali/

 Príchod   /Bali - Qater - Viedeň/

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

• Letenka (cena letenky môže stúpať)

• Rezervácia a kúpa letenky

• Transfer z letiska na hotel a späť na letisko na Bali

• Súkromná lokálna doprava na celú dobu pobytu so šoférmi + pohonné hmoty

• Ubytovanie & raňajky

• Yoga & meditácie, prednášky

• Výlety & sprievodcovské služby

• Vstupné na výletové atrakcie

• Mystická očista tela a duše vo vodnom chráme

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:​​

• Dobrovoľný celodenný výlet loďou na susedný ostrov, cena cca 80€

• Obedy a večere v miestnych reštauráciách /priemerne 5-12€/

• Sedenie s miestnym šamanom/liečiteľom 30€ /dobrovoľné/

• Cestovné poistenie 

• Víza /33 USD/

POTREBNÉ DOKUMENTY PRI PRÍCHODE DO KRAJINY:

• Cestovný pas platný viac ako 6 mesiacov

• Viza povinné pri vstupe do krajiny 

(inštrukcie vám prepošleme na mail)

 

Podrobné informácie a odpovede na ďaľšie vaše otázky obdržíte

 na emailovej adrese: 

info@inspiritagency.com

bottom of page