DÁTUM 

1.TURNUS 20.4. - 2.5. 2022

 /Prihlášky & záloha do 31.1. 2022 - plná platba neskôr/

2.TURNUS 1.6. - 13.6. 2022 

/Prihlášky & záloha do 15.3. 2022 - plná platba neskôr/

CENA:

1850 €

PRIHLÁŠKY:

inspiritagency@yahoo.com 

(počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Po mnohých úspešných yoga sústredeniach a výletoch, Vás opäť srdečne pozývam na , yogovú, ozdravujúcu, dobrodružnú a poznávaciu cestu na Bali, aj v roku 2021. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, kultúru, yogu a cestovanie. Vyberte si svoj nezabudnuteľný pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí.

 

Je úplne poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili jogu alebo sú úplní začiatočníci. Teším sa na naše spoločné dobrodrúžstva.

Vierka Ayisi 

PROGRAM:​

YOGOVÝ & POZNÁVACÍ POBYT NA BALI

S VIERKOU AYISI 

YOGA & MEDITÁCIE: 

(1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

IMG_6626.JPG

VÝLETY:

Prvé dni pobytu strávime na stredo-severe ostrova v obklopení krásnej džungle, duchovných chrámov, ryžových poli a tradičného života miestnych. Mimo turistických oblastí Presne ako to poznáme z prekrásnych fotiek z internetu, tak aj naživo vyzerajú všetky miesta, ktoré navštívime a výlety ktoré absolvujeme. Navštívime opičí prales, ochutnáme originálnu balinézsku kávu, navštívime miestneho liečiteľa, s ktorým si budem môcť každý z nás dať osobitné sedenie. Jeden deň strávime aj v krásnom yogovom a ajurvédskom centre, zažijeme mystickú očistu tela a duše v zázračnom vodnom chráme, ktorou nás bude sprevádzať miestny duchovný oddaný. Navštívime nádherný vodopád uprostred džungle a tradičné miestne zdravé reštaurácie. Samozrejme si doprajeme aj nákupy miestnych suvenírov a oblečenia v milých obchodoch a stánkoch na turistickej ulici a taktiež sa zastavíme v tradičných miestnych dedinkách s umením z dreva, kameňu a kovu.

 

Druhú časť pobytu strávime na juhu ostrova, ktorá sa nesie v surférskom a bohémskom duchu a kde nás pre zmenu budú obklopovať najkrajšie pláže aké na ostrove sú. Na dych berúce pláže budeme chodiť každý deň a sú od nášho krásneho ubytovania vzdialené 10 - 15 min. 

Na juhu absolvujeme výlety na krásny chrám, na výhľad z prastarých útesov a tradičný indonézsky tanec. Pochutíme si na skvelom jedle v zdravých a tradičných reštauráciách, navštívime turistický známe oblasti a aj sa zabavíme v miestnych baríkoch.

 

Na dobrovoľný výlet loďou sa vyberieme na prekrásny susedný ostrov Nusa Penida. Cena tohoto výletu nie je zahrnutá v cene zájazdu. Cena je okolo 80€ a zahŕňa transfer z ubytovania do prístavu, spiatočný lístok na loď, obed, výlety na prenádherné miesta -Bilanong angel, Broken beach, Kelingking beach a Crystal bay.

IMG_6598.JPG

ZÁBAVA:

Harmonizujúce hodiny yogy a meditácií, nádherné výlety, noví ľudia, spoločné príjemné chvíle a zábava.

ČAS PRE SEBA:

Objavovanie úžasnej tradičnej kultúry, prírody a samého seba. Oddych a krásne, nové, pozitívne naladenie tela, mysle aj srdca.

IMG_6591.JPG
IMG_6594.JPG

UBYTOVANIE:

Naše prvé ubytovanie na severe je v nádhernom hoteli uprostred krásnej zelene s výhľadom na džunglu a ryžové terasy. Plne vybavené luxusné izby sú zariadene v tradičnom dizajne a sú určené pre 2 osoby. Každá izba má vlastnú terasu a v krásnom exotickom areáli je bazén. Raňajky sú v cene​.

IMG_6526.WEBP
IMG_6527.JPG
IMG_6529.JPG

Na juhu nás čaká luxusná vila v nádhernom, súkromnom, tropickom prírodnom prostredí.  Jednotlivé izby sú určené pre dve osoby, každá izba má vlastnú krásnu kúpeľňu. V čase nášho pobytu je celý areál vily vyhradený iba pre našu skupinu. Všetky izby sú zariadené v orientálnom štýle a sú v obklopení pôvabnej zmesi stromov a kvetov, poskytujúcich upokojujúci kontakt s prírodou. Vila ponúka súkromie a pohodlie a taktiež spoločný priestor s obývačkou, kuchyňou s kompletným vybavením a terasami so sedením.

Súčasťou sú raňajky v cene podľa výberu. 

IMG_6533.jpg

STRAVA:

V celej oblasti sú reštaurácie s rozmanitým výberom stravy.

 Okrem typickej domácej kuchyne, sú na výber všetky možné svetové kuchyne a zdravé špeciality. Taktiež je veľký výber exotického ovocia alebo vegetariánskych jedál. Na každom kroku nájdeme potraviny.

POČASIE:

V období nášho pobytu je počasie veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé.

Avšak preto, že je to ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátka búrka.

IMG_6593.JPG

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Nemocnice so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou sa odporúčame individuálne poistiť. Poistenie by malo zahŕňať aj vyšetrenie pri prípadnom ochorení COVID-19.

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko na Bali je zabezpečený a zahrnutý v cene pobytu. Pohybovať sa budeme každý deň skupinovo na prenajatých autách so šoférmi- tiež v cene pobytu.

IMG_6612.JPG

LET:

Odchod  /Viedeň - Qatar - Bali/

 Príchod   /Bali - Qater - Viedeň/

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

letenka (cena letenky môže stúpať)

transfer z letiska na hotel a späť na letisko

lokálna doprava & pohonné hmoty

ubytovanie & raňajky

yoga & meditácie, prednášky

výlety & sprievodcovské služby

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:​​

Celodenný výlet loďou na susedný ostrov

Obedy a večere v miestnych reštauráciách

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: 

inspiritagency@yahoo.com

SPOLOČNÉ INFORMAČNÉ STRETNUTIE PRED VÝLETOM:

/Dátum upresníme/

1/19
Bali-7
Bali-7

Bali-20
Bali-20

Bali-7
Bali-7

Bali-7
Bali-7

1/59