DÁTUM 

I.TURNUS: 15.3. - 29.3. 2022

/Prihlášky & záloha do 10.1. 2022 - plná platba neskôr/

2.TURNUS 16.5. - 30.5. 2022

 /Prihlášky & záloha 15.2. 2022 - platba neskôr/

CENA:

1750 €

PRIHLÁŠKY

inspiritagency@yahoo.com 

(počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Po mnohých úspešných yoga sústredeniach a výletoch, Vás opäť srdečne pozývam na , yogovú, ozdravujúcu, dobrodružnú a poznávaciu cestu do Thajska, aj v roku 2021. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, kultúru, yogu a cestovanie. Vyberte si svoj nezabudnuteľný pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí.

 

Je úplne poriadku, ak sa prihlásite sami, ale aj v páre, v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili jogu alebo sú úplní začiatočníci. Teším sa na naše spoločné dobrodrúžstva.

Vierka Ayisi 

PROGRAM:​

YOGOVÝ & POZNÁVACÍ POBYT V THAJSKU

(KOH SAMUI) 

S VIERKOU AYISI 

YOGA & MEDITÁCIE: 

(1- 2 krát denne), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov

Sandy Beach

VÝLETY:

Miesta ktoré navštívime si budeme pamätať už navždy. S láskou a precízne poskladaný harmonogram našich výletov obsahuje špeciálne prírodné, kultúrne a duchovné miesta, ktoré zanechajú silné, šťastné a dojímavé zážitky. Absolvujeme výlety na jednotlivé prekrásne časti ostrova. Miesta ako nádherné prírodné vodopády, v ktorých sa aj okúpeme, krásne záhrady a parky v džungli, dych berúce vyhliadkové miesta v kopcoch a na skalách. Každý deň si oddýchneme, zabavíme sa a okúpeme na prázdnych, širokých plážach, s jemným pieskom palmami a krištáľovo čistým morom. Poprechádzame sa v tradičných budhistických chrámoch s duchovnou atmosféru. A samozrejme si budeme denne pochutnávať na zdravej, čerstvej a veľmi chutnej miestny kuchyni. Naše rána začneme príjemným cvičením yogy, uvoľňujúcou meditáciou a chutnými spoločnými raňajkami. 

 

Taktiež absolvujeme výlet loďou na susedný ostrov, ktorý je vyhlásený národnou rezerváciou a taktiež jeden z najkrajších ostrovov sveta. Cena tohto konkrétneho výletu nie je v cene zájazdu.

Ostatné výlety a aktivity v cene sú.

IMG_6404.JPG

ZÁBAVA:

Harmonizujúce hodiny yogy a meditácií, nádherné výlety, noví ľudia, spoločné príjemné chvíle a zábava.

ČAS PRE SEBA:

Objavovanie úžasnej tradičnej kultúry, prírody a samého seba. Oddych a krásne, nové, pozitívne naladenie tela, mysle aj srdca.

thumbnail (3).jpg
IMG_6405.JPG
thumbnail (5).jpg

UBYTOVANIE:

Jedná sa o vily v nádhernom rezorte, v tichom a súkromnom prostredí tropických stromov a kvetín. Všetky vily sú zariadené v orientálnom štýle a sú v obklopení pôvabnej zmesi záhrad, poskytujúcich upokojujúci kontakt s prírodou. Vily ponúkajú priestor, súkromie a pohodlie s obývacím priestorom, spálňou, kuchyňou s kompletným vybavením, kúpeľňou a dvoma terasami so sedením. V areáli ubytovania je krásny veľký bazén. Vily sú pre 2 alebo 4 osoby. Raňajky sú v cene​.

a99f8707-c1ac-4ac3-8b91-19590da3ec37.JPG
5e3da0d7-72a7-4a80-a08c-120aa67995c7.JPG
IMG_6378.JPG

STRAVA:

V celej oblasti sú reštaurácie s rozmanitým výberom stravy.

 Okrem typickej Thajskej kuchyne sú na výber všetky možné svetové kuchyne a zdravé špeciality. Taktiež je veľký výber exotického ovocia alebo vegetariánskych jedál. Na každom kroku nájdete potraviny a taktiež sú k dispozícií veľké obchody Lotus Tesco a Makro.

POČASIE:

V období nášho pobytu je počasie veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé.

Avšak preto, že je to ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátka búrka.

thumbnail (1).jpg

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Nemocnice so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou sa odporúčame individuálne poistiť. Poistenie by malo zahŕňať aj vyšetrenie pri prípadnom ochorení COVID-19.

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko v Thajsku je zabezpečený a zahrnutý v cene pobytu. Pohybovať sa budeme každý deň skupinovo na prenajatých autách - tiež v cene pobytu.

LET:

Odchod  /Viedeň - Bangkok - Koh Samui/

 Príchod   /Koh Samui - Bangkok - Viedeň/

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

letenka (cena letenky môže stúpať)

transfer z letiska na hotel a späť na letisko

lokálna doprava & pohonné hmoty

ubytovanie & raňajky

yoga & meditácie, prednášky

výlety & sprievodcovské služby

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:​​

Celodenný výlet loďou na susedný ostrov

Obedy a večere v miestnych reštauráciách

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: 

inspiritagency@yahoo.com

SPOLOČNÉ INFORMAČNÉ STRETNUTIE PRED VÝLETOM:

/Dátum upresníme/

0001
0001

0006
0006

0031
0031

0001
0001

1/34