top of page
Elegant Woman on the Moon Logo (Poster (Portrait)) (Brochure).png

SPLN MESIACA
S VIERKOU AYISI

Dátum: 12.8. 2022

Čas: 19:30 - 22:30

Cena: 50 €

Adresa: Hotel Pod Lipou Resort, Modra -Harmónia

Možnosť prespatia-ubytovania sa v hoteli.

 

Od počiatku vekov sa ženy zhromažďujú za splnu mesiaca, aby sa podelili o príbehy, energiu a silu. Keď sa ženy naladia na rytmy matky prírody a prinášajú svoju silu ženskosti, stane sa niečo krásne posvätné.

Počas splnu sme prirodzene intuitívnejšie, vnímavejšie a kreatívnejšie. Keď sa ako ženy stretneme, zdieľame to ako sa cítime a spoločne sa otvoríme pusteniu negatívnej energie z našich životov, začneme sa oslobodzovať od nerovnováhy a začneme smerovať svoju ženskú silu k svetlu, láske a transformácii.

NÁŠ PROGRAM:
Untitled design.png

INSPIRIT YOGA - POZDRAV MESIACU

Zapojte sa do svojej vnútornej žiary pomocou jemne plynúcich a tichých pozdravov Mesiaca.

 Chandra Namaskar je upokojujúca sekvencia, ktorá vás pozýva, aby ste kultivovali upokojujúcu energiu mesiaca.

 Chandra Namaskar zobrazuje Mesiac (Ida Nadi) alebo ženskú stránku energie v ľudskom tele.  Pretože Mesiac ochladzuje a upokojuje, táto sekvencia bude zavedená, aby znižovala energie a zároveň ich vyvážila.

Untitled design.png

ŽENSKÁ SILA  & ŽENSKÝ KRUH

Ženský kruh je bezpečný a posvätný priestor pre ženy, aby sa spojili, použili svoj hlas, boli vypočuté a boli videné. Ženy v histórii sa zhromažďovali v kruhoch, aby sa navzájom posilnili a zdieľali múdrosť. Kruhy pomáhajú ženám získať kontakt s ich ženskou silou a vedomím.
 

Untitled design.png

LUNÁRNA MEDITÁCIA

Lunárne očistenie od negativity a pozdvihnutie
sebalásky a sebahodnoty.

Untitled design.png

OVOCNÉ OBČERSTVENIE

OVOCÍČKO NA DODANIE ENERGIE

Untitled design.png

OČISTNÝ MESAĆNÝ RITUÁL

Mesiac ťahá príliv a odliv oceánov a vytvára rytmus pre všetok život na našej planéte.  Kedysi si fázy mesiaca uctievali ľudia na celom svete. Definovali naše poľnohospodárske kalendáre, našu plodnosť a určovali oslavy a udalosti. Dnes veľká časť našej modernej kultúry ignoruje náš hlboký a starodávny vzťah s týmto nebeským objektom. Mesačný rituál je skvelým spôsobom, ako sa znova pripojiť k rytmom prírody. Je to tiež mocný nástroj na zosúladenie s prílivom a odlivom energie, keď sa snažíme podporiť život našich snov a uvoľniť veci, ktoré nás brzdia.

 Spln je časom na vytrhávanie buriny - časom na uvoľnenie vecí, ktoré nám už neslúžia.  

Untitled design.png

CACAO CEREMÓNIA

Kakaové ceremónie sú tu už tisíce rokov a pochádzajúce až z mayských a aztéckych tradícií v Strednej a Južnej Amerike. Používajú sa na duchovné, liečivé a obradné účely a na vnútorné prebudenie a tvorivé vedenie.  Čisté kakao sa používa ako liek na otváranie srdca, aby sme mohli bezpečne pocíťiť vnútorné uzdravenie.  Kakao ceremónie sa používajú na stanovenie nových cieľov a zámerov a po konzumácii sa uvoľňujú negatívne emócie a my sa dokážeme napojiť na seba a na milujúcu energiu v našom tele.

 
Untitled design.png

MOON DANCE

Vstúpte do meditatívneho víru voľného tanca, ktorý sa prenáša do úplného prejavu a oslobodenia pohybom

VIERKA AYISI

Inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície a psychickej harmónie. Usporiadáva priateľské exotické yogové, poznávacie a meditačné sústredenia "retreaty". Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing a ženské kruhy. Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií.

IMG_3396.jpg
HARMONOGRAM:
Elegant Woman on the Moon Logo (Poster (Portrait)).png
Copy of Elegant Woman on the Moon Logo (Poster (Portrait)).png
PREDOŠLÉ PODUJATIA:
bottom of page