SPLN MESIACA
S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI

Dátum: 24.7. 2021 

Čas: 18:30 - 00:00

Cena: 30 €  

 

Krásne podujatie, plné aktivít spájajúcich telo, myseľ a dušu, venované ženám.

Prepojenie zdravého aspektu yogy, meditácie, nových vedomostí, inšpirácie, zdravia a sebapoznania. Spojenie žien z rôznych oblastí v príjemnej pohodovej, rovnocennej atmosfére.

Krása a hĺbka vzájomnej inšpirácie, podpory a nových priateľstiev. 

NÁŠ PROGRAM:
Solar System

INSPIRIT YOGA - POZDRAV MESIACU

Zapojte sa do svojej vnútornej žiary pomocou jemne plynúcich a tichých pozdravov Mesiaca.

 Chandra Namaskar je upokojujúca sekvencia, ktorá vás pozýva, aby ste kultivovali upokojujúcu energiu mesiaca.

 Chandra Namaskar zobrazuje Mesiac (Ida Nadi) alebo ženskú stránku energie v ľudskom tele.  Pretože Mesiac ochladzuje a upokojuje, táto sekvencia bude zavedená, aby znižovala energie a zároveň ich vyvážila.

/VIERKA AYISI/

Solar System

PREDNÁŠKA & ŽENSKÝ KRUH

Ženský kruh je bezpečný a posvätný priestor pre ženy, aby sa spojili, použili svoj hlas, boli vypočuté a boli videné. Ženy v histórii sa zhromažďovali v kruhoch, aby sa navzájom posilnili a zdieľali múdrosť. Kruhy pomáhajú ženám získať kontakt s ich ženskou silou a vedomím. Prednáškou načneme hlbokú tému a v spoločnej diskusii sa každá k rôznym otázkam vyjadríme. Podelíme sa o svoje príbehy a emócie.
/VIERKA AYISI/

Solar System

MOON DANCE

Vstúpte do meditatívneho víru voľného tanca, ktorý sa prenáša do úplného prejavu a oslobodenia pohybom, pod mesačným svitom.

Solar System

ZVUKOTERAPIA - LIEČIVÁ CESTA ZVUKOM

Vlny posvätných zvukov a vibrácií, ktoré vám umožnia prejsť do hlboko meditatívneho stavu, prostredníctvom ktorého sa vaše telo ozdravuje a obnovuje.

Solar System

CACAO CEREMÓNIA

Čaká nás magická chvíľa, s medicínou dávnych civilizácií Južnej Ameriky Kakaom, ktoré sa tiež nazýva ‘Nápoj Bohov’ a to pre jeho neuveriteľné účinky a krásnu liečivú silu. Otvára naše srdcia a prináša nám pocit radosti. Prepája nás s našim vnútorným hlasom a pohladí naše dušičky. Spolu sa naladíme na frekvenciu lásky, Kde sme najviac otvorený všetkým krásnym myšlienkam a pocitom. Nabijeme sa vitálnou energiou, a pocitmi lásky a vďačnosti.

/VERO/

Solar System

OČISTNÝ MESAĆNÝ RITUÁL

Mesiac ťahá príliv a odliv oceánov a vytvára rytmus pre všetok život na našej planéte.  Kedysi si fázy mesiaca uctievali ľudia na celom svete. Definovali naše poľnohospodárske kalendáre, našu plodnosť a určovali oslavy a udalosti. Dnes veľká časť našej modernej kultúry ignoruje náš hlboký a starodávny vzťah s týmto nebeským objektom. Mesačný rituál je skvelým spôsobom, ako sa znova pripojiť k rytmom prírody. Je to tiež mocný nástroj na zosúladenie s prílivom a odlivom energie, keď sa snažíme podporiť život našich snov a uvoľniť veci, ktoré nás brzdia.

 Spln je časom na vytrhávanie buriny - časom na uvoľnenie vecí, ktoré nám už neslúžia.  

Solar System

LUNÁRNA MEDITÁCIA

Lunárne očistenie od negativity a pozdvihnutie
sebalásky a sebahodnoty.

Solar System

VEČERA CHUTNÉ A ZDRAVÉ JEDLO

S LÁSKOU VARENÉ OD VEGGIESLAVY

HOSTIA:

VIERKA AYISI

Na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná a jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní. Cestovanie, štúdium, rôzne kurzy v zahraničí aj doma, Vierke poskytli všestranný pohľad na zdravé bytie a zdravé fungovanie a na to, ako si pomôcť pri odstraňovaní základných príčin nerovnováhy v rôznych oblastiach nášho života.

VERO

Vero sa vrátila po mnohých rokoch z exotickej Kostariky, kde sa venovala vedením meditáciam, sound healingu, holistickým terapiám. Organizovala rôzne transformačné podujatia a kakao ceremónie a vratila sa do svoje rodnej krajiny aby zdieľala svoje poznatky, skúsenosti a energiu. Cestovaním Vero spoznala rôzne transformačné a relaxačné techniky. Študovala ľudské vedomie, rôzne kultúry a metódy ako prepojiť telo, dušu a myseľ. Jej techniky a učenie sú založené na sile vibrácií a frekvencií. Verí. že vnútorný pokoj sa dá dosiahnuť v harmónií medzi duchovným a materiálnym. Toto vyváženie a spojenie dvoch aspektov života nám umožní žiť zdravý a plnohodnotný život. Je to všetko o tom žiť v perfektnej rovnováhe, v láske, v prítomnosti a v správnom mentálnom nastavení.

PRIAMO POD NOČNU OBLOHOU:

 KRÁSNA ZÁHRADA NA SÚKROMNOM POZEMKU, DEDINKA JANÍKY (20 MIN OD BA)

IMG_2906.jpg
IMG_2898.jpg
IMG_2899.jpg
IMG_2913.jpg
IMG_2895.jpg
IMG_2896.jpg
HARMONOGRAM:
Copy of Moon Photo ThrillerMystery Book
Copy of Copy of Moon Photo ThrillerMyste
PREDOŠLÉ PODUJATIA: