Indoor Yoga

SÚKROMNÉ HODINY & TERAPIE
S VIERKOU AYISI

Pretože na vašom vnútornom rozpoložení a stave záleží.

Individuálne terapie, v príjemnom, súkromnom prostredí.

Či už sa chcete naučiť základné techniky meditácie ako takej, zdokonaliť svoju existujúcu prax alebo pravidelne navštevovať vedené meditácie, synchronizačné meditácie alebo zvukoterapiu, váš program na mieru bude navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim potrebám. 

 

Pokroky a zmeny, ktoré prinášajú terapie v  skupinke ďalších ľudí, sú veľmi efektívne a obohacujúce, ale niekedy potrebujeme na špecifických oblastiach svojho života a vnútra pracovať individuálne.

 

Na súkromných hodinách sa učíme jednoduché a praktické spôsoby ako pracovať so svojou mysľou a emóciami a ako kultivovať schopnosť byť vedomí, aby sme v každodennom živote prežívali viac pokoja, šťastia a slobody. Prechádzame rôznymi technikami vnímania emócií, myšlienok, dychu a svojho tela. Ako aj rôznymi meditáciami zameranými na relaxáciu a upokojenie úzkostlivej a nadmerne aktívnej mysle. Zameriavame sa hlbšie na duševné, emocionálne a fyzické uzdravenie a kultivovanie pozitívneho postoja k sebe a životu. Najľahšími a najefektívnejšími spôsobmi pracujeme na zlepšení svojho zdravia, na znižovaní stresu a zvyšovaní energie a kreativity. 

 

Hodiny je možné načasovať na doobedie, poobedie alebo večer - podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. 

 

Počas pravidelnej súkromnej terapie si osvojíte nástroje potrebné pre sebestačnosť a budete môcť využívať prospešné techniky meditácii a sebauvedomovania aj do svojej samostatnej praxi.

PRIHLÁSENIE & INFO:

 

INSPIRITAGENCY@YAHOO.COM