DÁTUM 

21.6. - 23.6. 2021

/Prihlášky & platba do 21.5. 2021/

CENA:

150 €/osoba

PRIHLÁŠKY

inspiritagency@yahoo.com 

(počet miest je 11)

Milí priatelia, namasté.

Srdečne vás pozývam, aby ste sa ku mne pripojili na krásny víkendový pobyt a príjemný únik do malebného prostredia čarovnej slovenskej prírody. Dajte si pauzu, vypustite stres, povinnosti a informácie každodenného života. Ponorte sa do seba a do regenerujúcich aktivít yogy, relaxácie, meditácie, zvukoterapie a zaujímavých prednášok, bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Zoznámte sa s novými fajn ľuďmi, doprajte si chutnú zdravú stravu a veselý, letný víkend.

 

Vierka Ayisi 

VÍKENDOVÝ POBYT 

S VIERKOU AYISI

NÁŠ PROGRAM:

PRE TELO, MYSEĽ AJ DUŠU:  

Yoga, vedené afirmácie, liečivé zvukoterapie (soundhealing), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie, tanec & bubnovačka, individuálne ayurvédske masáže a poradenstvo- všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia.

Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov.

10.PNG

ČAS PRE SEBA A VÝLET:

S láskou a precízne poskladaný harmonogram nášho pobytu obsahuje aj nenáročnú prechádzku a výlet v úžasnej prírode okolo nás. Taktiež si pre sami pre seba doprajeme oddych a krásne, pozitívne naladenie svojho tela, mysle aj srdca.

IMG_0610.JPG

PRÍJEMNÉ CHVÍLE A SPOZNANIE NOVÝCH ĽUDÍ:

Okrem harmonizujúcich hodín yogy a meditácií, regenerácie a výletu v okolí, strávime príjemné chvíle aj spoznaním nových fajn ľudí pri zaujímavých a zábavných spoločných diskusiách & aktivitách.

UBYTOVANIE:

ZRUBOVÝ DOM NA SAMOTE

Idylické východy a romantické západy slnka, čarovné lúky a lesy. Zrubový dom na samote je situovaný v blízkosti lesa, priamo nad obcou Hodruša - Hámre. Krásna okolitá príroda nám poskytne pokoj, harmóniu a mnoho možností na výlety v okolí. K dispozícii sú nám tri 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, z toho jedna s možnosťou prístelky a výstupom na balkón, ako aj jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 2-lôžková spálňa s poschodovou posteľou. Súčasťou zrubu sú dve kúpeľne, jedna na prízemí, jedna a poschodí. V zrube je pre nás pripravená obývačka, kompletne zariadená kuchyňa, jedálenská časť s posedením a klubovňa. Exteriér zrubu ponúka posedenie na terase alebo v altánku a malý bazén. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi.

IMG_1678.JPG
IMG_1686.JPG
IMG_1680.JPG
IMG_1685.JPG
IMG_1687.JPG
IMG_1682.JPG

STRAVA:

Raňajky, obedy a večere budeme mať čerstvo a starostlivo navarené, našim skvelým ayurvédskym kuchárom Tribhanga Dasom, ktorý bude celý pobyt s nami. Pôjde o veľmi chutné, zdravé, s láskou na mieru varené jedlá, ktoré vyživia naše telo aj dušu.

POČASIE:

V prípade, že by nás počas víkendu nečakane prekvapil dážď, máme k dispozícií aj priestory v interiéri.

IMG_0695.JPG
IMG_0696.JPG
IMG_0694.JPG

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

Ubytovanie 

Raňajky, obedy & večere

Všetky uvedené lekcie & aktivity harmonogramu

Individuálne ayurvédske masáže nie sú zahrnuté v cene

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: 

inspiritagency@yahoo.com

HARMONOGRAM:

Copy of Copy of Copy of Mindful Motivati
Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful
Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful