top of page

DÁTUM

2.6. - 4.6. 2023

CENA

265€/osoba

PRIHLÁŠKY

info@inspiritagency.com 

(počet miest je 10)

Milí priatelia, namasté.

Srdečne vás pozývam, aby ste sa ku mne pripojili na krásny víkendový pobyt a príjemný únik do malebného prostredia čarovnej slovenskej prírody. Dajte si pauzu, vypustite stres, povinnosti a informácie každodenného života. Ponorte sa do seba a do regenerujúcich aktivít yogy, relaxácie, meditácie, zvukoterapie a zaujímavých prednášok, bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Zoznámte sa s novými fajn ľuďmi, doprajte si chutnú zdravú stravu a veselý, letný víkend.

 

Vierka Ayisi 

VÍKENDOVÝ POBYT 
S VIERKOU AYISI

Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Template-4

NÁŠ PROGRAM:

PRE TELO, MYSEĽ AJ DUŠU:  

Yoga, vedené afirmácie, liečivé zvukoterapie (soundhealing), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie, zdravá strava 3x denne,  varená našou súkromnou kuchárkou. Všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia.

Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov.

9.PNG
10.PNG
3.png

ČAS PRE SEBA A VÝLET:

S láskou a precízne poskladaný harmonogram nášho pobytu obsahuje aj nenáročnú prechádzku a výlet v úžasnej prírode okolo nás. Taktiež si pre sami pre seba doprajeme oddych a krásne, pozitívne naladenie svojho tela, mysle aj srdca.

IMG_0607.JPG
IMG_0612.JPG
IMG_0610.JPG

PRÍJEMNÉ CHVÍLE A SPOZNANIE NOVÝCH ĽUDÍ:

Okrem harmonizujúcich hodín yogy a meditácií, regenerácie a výletu v okolí, strávime príjemné chvíle aj spoznaním nových fajn ľudí pri zaujímavých a zábavných spoločných diskusiách & aktivitách.

UBYTOVANIE:

ZRUBOVÝ DOM NA SAMOTE

Idylické východy a romantické západy slnka, čarovné lúky a lesy. Zrubový dom na samote je situovaný v blízkosti lesa, priamo nad obcou Hodruša - Hámre. Krásna okolitá príroda nám poskytne pokoj, harmóniu a mnoho možností na výlety v okolí. K dispozícii sú nám tri 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, z toho jedna s možnosťou prístelky a výstupom na balkón, ako aj jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 2-lôžková spálňa s poschodovou posteľou. Súčasťou zrubu sú dve kúpeľne, jedna na prízemí, jedna a poschodí. V zrube je pre nás pripravená obývačka, kompletne zariadená kuchyňa, jedálenská časť s posedením a klubovňa. Exteriér zrubu ponúka posedenie na terase alebo v altánku a malý bazén. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi.

IMG_1678.JPG
IMG_1686.JPG
IMG_1680.JPG
IMG_1685.JPG
IMG_1687.JPG
IMG_1682.JPG

STRAVA:

Vegetariánske raňajky, obedy a večere budeme mať čerstvo a starostlivo navarené, našou skvelou kuchárkou, ktorá bude celý pobyt s nami. Pôjde o veľmi chutné, zdravé, s láskou na mieru varené jedlá, ktoré vyživia naše telo aj dušu.

POČASIE:

V prípade, že by nás počas víkendu nečakane prekvapil dážď, máme k dispozícií aj priestory v interiéri.

IMG_0695.JPG
IMG_0696.JPG
IMG_0694.JPG

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

Ubytovanie 

Raňajky, obedy & večere

Všetky uvedené lekcie & aktivity harmonogramu

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: 

info@inspiritagency.com

HARMONOGRAM:

Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Template-3
Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Te
Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Mindful Motivational Yoga School Instagram Post Te
bottom of page