top of page

DÁTUM 

31.3. - 2.4. 2023

CENA:

Ubytovanie, polpenzia, wellness, program s Vierkou:

335€ /osoba

PRIHLÁŠKY

info@inspiritagency.com 

(počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Srdečne vás pozývame, aby ste sa k nám pripojili na krásny víkendový pobyt a príjemný únik do malebného prostredia čarovnej slovenskej prírody. Dajte si pauzu, vypustite stres, povinnosti a informácie každodenného života. Ponorte sa do seba a do regenerujúcich aktivít yogy, cvičenia, relaxácie, meditácie, zvukoterapie, wellness a zaujímavých prednášok, bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Zoznámte sa s novými fajn ľuďmi, doprajte si chutnú zdravú stravu a veselý, letný víkend.

 

Vierka

VÍKENDOVÝ POBYT 
S VIERKOU AYISI

Blue Collage Explore Traveling World Poster (Brochure).png

NÁŠ PROGRAM:

PRE TELO, MYSEĽ AJ DUŠU:  

Yoga, vedené afirmácie, liečivé zvukoterapie (soundhealing), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie, wellness

očistný ceremoniál a tanec - všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia, Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov.

2.PNG
Ashtanga Yoga
Sound Healing

ČAS PRE SEBA A VÝLET:

S láskou a precízne poskladaný harmonogram nášho pobytu obsahuje aj nenáročnú prechádzku a výlet v úžasnej prírode okolo nás. Taktiež si pre sami pre seba doprajeme oddych a krásne, pozitívne naladenie svojho tela, mysle aj srdca.

thumbnail-6.jpeg
thumbnail-3.jpeg
thumbnail.jpeg

PRÍJEMNÉ CHVÍLE A SPOZNANIE NOVÝCH ĽUDÍ:

Okrem harmonizujúcich hodín yogy a meditácií, regenerácie a výletu v okolí, strávime príjemné chvíle aj spoznaním nových fajn ľudí pri zaujímavých a zábavných spoločných diskusiách & aktivitách.

UBYTOVANIE:

Hotel TRI STUDNIČKY JASNÁ

Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka  v boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier, ktorý je roky známy ako oáza pokoja a relaxu. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia, harmónia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Doprajte si ničím nerušenú pohodu a my sa budeme snažiť počas celého pobytu prispievať k vašej maximálnej spokojnosti a pohodliu. Izby v náručí malebnej prírody Demänovskej Doliny prinášajú vôňu dreva, tóny medi a rustikálny dojem. Počas pobytu určite zabudnete na problémy všedných dní a prežijete chvíle s pocitom dokonalej bezstarostnosti. V ponuke sú izby dvojky a jednotky.

 
thumbnail-5.jpeg
thumbnail-4.jpeg
thumbnail-2.jpeg

STRAVA:

Raňajky a večere budeme mať zabezpečené v hotelovej

reštaurácii s výberom zdravej stravy.

 V okolí sú taktiež reštaurácie kde sa môžeme individuálne naobedovať. Samozrejme individuálny obed je možný aj priamo v hotelovej reštaurácií.

thumbnail-5.jpeg
IMG_0696.JPG
IMG_0694.JPG

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

Ubytovanie 

Raňajky & večere

Wellness

Všetky uvedené lekcie & aktivity harmonogramu

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: 

info@inspiritagency.com

HARMONOGRAM:

Copy of Blue Collage Explore Traveling World Poster.png
Copy of Copy of Blue Collage Explore Traveling World Poster.png
Copy of Copy of Blue Collage Explore Traveling World Poster-2.png
bottom of page