top of page
Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-2.png

INSPIRIT
XMAS DAY

S VIERKOU AYISI & HOSŤAMI

Drahí priatelia srdečne vás pozývame na naše krásne Vianočné podujatie. Čaká nás veľmi pekný program, zaujímavý hostia, yoga, kondičné cvičenie, meditácia, prednáška, zvukoterapia, dobré jedlo, punč a vianočná atmosféra.

Budeme sa na vás všetkých veľmi tešiť.

DÁTUM, ČAS & CENA:

10.12. 2023    8:30 - 16:00 HOD    60€

HOSTIA:
IMG_2971.HEIC

VIERKA AYISI

Inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície a psychickej harmónie. Usporiadáva priateľské exotické yogové, poznávacie a meditačné sústredenia "retreaty". Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing. Taktiež sa venuje terapii vedených pozitívnych afirmácií.

IMG_1210.jpg

FREDY AYISI

Fredy Ayisi je priekopníkom a učiteľom yogy, meditácie, pranayamy, karate a tanca na Slovensku. Jeho hlavnou činnosťou je výučba yogy a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu prostredníctvom, kurzov, prednášok, meditácií a krásnych podujatí. Je akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. 


IMG_0615.JPG

JANY LANDL

Fitness tréner, kouč a motivátor. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Je bývalým majstrom Európy a niekoľkonásobným majstrom Slovenska v karate.

Na svojom konte má titul druhého vicemajstra Európy a dvojnásobného majstra Slovenska vo fitness. V súčasnosti sa venuje tréningom v onlinovom prostredí. Jeho online programy si predpláca niekoľko tisíc ľudí, ktorí s ním cvičia až z 90 krajín sveta.

IMG_9123_edited.jpg

DENI ATLAS

Žena, matka, yogínka. Od 17tich cestovala a má za sebou viac ako 40 krajín sveta. Najviac jej farbami, chuťou a spiritualitou učarovala India a jej učenia, kde žila a študovala yogu 6 krásnych rokov. Život v tejto nádhernej krajine ju zmenil navždy. Yoga ju pomaly ale isto pretransformovala do podoby ženy, ktorou je dnes.

IMG_3014.jpg

MIA MAJERÍKOVÁ

Mia je celoživotná tanečníčka, avšak zdravotné problémy po rokoch na javisku ju priviedli k hľadaniu pokoja v yoge. Mia je aktívnou lektorkou yogy a zameriava sa najmä na Vinyasa Flow, v ktorej prepája jednotlivé yogové pozície s dychom a vytvára tak kreatívne yogové sekvencie. Tie obohatia tvoju yogovú prax a rozprúdia v tele príjemné teplo a energiu. Zameriava sa ako na silové, tak aj flexibilné pozície, či dychové techniky. 

IMG_1679.jpg

KATARÍNA NAIRA

Už prvá skúsenosť s gongami a zvukovými nástrojmi bola pre ňu takým významným zážitkom, že sa to stalo súčasťou jej životnej cesty.  Zamilovalia si to dopriať sama sebe, ale aj to sprostredkovať ľuďom.  Je nás veľmi veľa, priateľov gongmajstrov, hráčov na nástroje, ľudí, ktorí svojim hlasom vedia vyvolať zimomriavky, ale zároveň v ľuďoch otvárať dovtedy nepoznané.  Pre niekoho je to spôsob relaxácie, pre niekoho cesta k poznaniu seba, pre niekoho krásny zážitok.

NÁŠ PROGRAM:
Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

YOGA & PRÁCA S ENERGIOU

Krásna, prelínavá hodina troch úžasných inštruktorov, ktorá zahŕňa hĺbavé vnímanie a upokojovanie svojho vnútra, základné aj pokročilejšie yogové pozície v príjemnom tempe a krásnych prechodoch. V sprievode inšpirujúcej a energickej hudby objavujeme svoju vnútornú energiu, silu a zdravie.
/FREDY AYISI, DENI ATLAS, MIA MAJERÍKOVÁ/

Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

PREDNÁŠKA & DISKUSIA

Vierka sa svojich prednáškach zaberá tým, ako sa čo najlepšie vzdelávať a vedomostne posúvať v náukách o svojej mysli, svojom tele a o svojom emocionálnom rozpoložení. Rozoberá náhľady na život z vedecko - psychologického hľadiska, duchovného hľadiska a osobných skúseností. Taktiež ponúka spôsoby ako správne tieto vedomosti aplikovať do každodenného života.
/VIERKA AYISI/

Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

GONGOVÁ A ZVUKOVÁ TERAPIA

Poď zažiť niečo nové, hlboké a krásne. Poď si len tak lahnúť a ochutnať vibrácie z vesmíru a ak sa ti bude páčiť, nechaj sa ňou celý zaplaviť.  Počas gongovej a rezonančnej terapie zažiješ úplné uvoľnenie tvojho tela, mysle a prepojenie sa so svojim vnútrom.  Zažiješ hlbokú meditáciu a harmonizáciu tela, emócií, mysle a tvojej duše.  Nástroje ti zahrajú presne na to miesto, ktoré práve potrebujú posilniť, vyliečiť alebo previbrovať.  
KATARÍNA NAIRA

Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

STÁNKY S KRÁSNYM TOVAROM

ŠPERKY
TELOVÉ OLEJE A SPREJE
KOZMETIKA
VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
YOGOVÉ DOPLNKY

Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

BODY COMPLETE WORKOUT

Tréning zameraný na celé telo, ktorý vám zaručene vyčarí úsmev na tvári, skvelú zábavu a radosť z pohybu!

/JANY LANDL/

Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

MEDITÁCIA & AFIRMÁCIA

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do svojich vlastných myšlienkových procesov, emócií a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych energií vo svojom vnútri. Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás kultivujú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. 

Pomáhajú nám definovať a formulovať, čo by sme vo svojich životov radi prežívali a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

/VIERKA AYISI/

Green Festive Christmas Party Poster (Trifold Brochure)-3.png

CHUTNÉ A ZDRAVÉ JEDLO

VEGÁNSKY CHUTNÝ OBEDÍK 

/JEDLO JE ZAHRNUTÉ V CENE PODUJATIA/

ADRESA:

 RIVER PARK DANCE SCHOOL

LAURINSKÁ 14 BRATISLAVA

PRIHLÁŠKY:

INFO@INSPIRITAGENCY.COM

HARMONOGRAM:
Green Festive Christmas Party Poster-3.png
Copy of Green Festive Christmas Party Poster.png
bottom of page