top of page
dubai 2.jpg

DÁTUM 

4.4. - 10.4. 2022

/Prihlášky & záloha do 1.2. 2022 - plná platba neskôr/

CENA:

1550€

PRIHLÁŠKY

inspiritagency@yahoo.com 

(počet miest je limitovaný)

Milí priatelia, namasté.

Po mnohých úspešných yoga sústredeniach a výletoch, Vás opäť srdečne pozývam na , yogovú, ozdravujúcu, dobrodružnú a poznávaciu cestu do Dubaja a Abu Dhabi, aj v roku 2022. Rada by som sa podelila o krásne zážitky a úžasné miesta s vami, pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu, kultúru, yogu a cestovanie. Vyberte si svoj nezabudnuteľný pobyt, navštívte kúzelné miesta tohto sveta, oddýchnite si, zlepšite si kondíciu a spoznajte skvelých nových ľudí.

Je úplne v poriadku, ak sa prihlásite sami, v páre alebo v skupinke. Všetci sa zoznámime a spriatelíme. Môžu sa prihlásiť aj ľudia, ktorí ešte nikdy necvičili yogu, nemeditovali alebo sú úplní začiatočníci.

Teším sa na naše spoločné dobrodružstvá.

Vierka Ayisi 

PROGRAM:​

YOGOVÝ & POZNÁVACÍ POBYT
DUBAJI & ABU DHABI

S VIERKOU AYISI 

YOGA & MEDITÁCIE: 

(1 krát denne) yoga & ozdravujúce meditácie ako úvod alebo záver krásneho dňa, plného dychberúcich dobrodružstiev. Cvičíme v parku alebo na pláži a cvičenie je vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov.

Yoga on Beach
Sandy Beach
Couple Meditating on the Beach

VÝLETY:

Miesta ktoré navštívime si budeme pamätať už navždy. S láskou a precízne poskladaný harmonogram našich výletov obsahuje špeciálne miesta, ktoré zanechajú silné, šťastné a dojímavé zážitky. Prevažnú časť pobytu v Arabských Emirátoch strávime v Dubaji, ale navštívime aj hlavné mesto Abu Dhabi.

Absolvujeme výlety na jednotlivé prekrásne časti mesta. V pláne je aj návšteva slávneho umelo vytvoreného ostrova Palm Island, hotela Atlantis, a taktiež si pozrieme najznámejší hotel v tvare plachetnice, Burj Al Arab a tradičný SOUK.  Navštívime veľkolepé ľudské dielo, najvyššiu stavbu sveta, Burj Khalifa /s výstupom na budovu/. Zaujímavým zážitkom budú určite aj nákupy v obrovskom obchodnom centre Dubai Mall a slávne námestie s úžasným fontánovým predstavením. Celodenný výlet do hlavného mesta Spojených Arabských Emirátov, Abu Dhabi, nám ponúkne pohľad a exkurziu Sheik Zayed Grand Mosque, mešitu, ktorá určite aj vás svojou nádherou a majestátnosťou nadchne a očarí. Po prehliadke mešity bude nasledovať návšteva Emirates palace, hotelu zo zlata a relax v krásnom plážovom rezorte, luxusný wellness a yoga pri západe slnka. Neskôr sa spoločne presunieme a preskúmame oblasť Yas Marina cez ktorú prechádza známa dráha formule F1.

Súčasťou nášho výletu bude aj oddych na krásnych plážach, čas na nákupy a vychutnávanie si príjemnej arabskej atmosféry a kuchyne. Čaká nás aj veľkolepé slávne divadelné predstavenie La Perle. Naše rána začneme príjemným cvičením yogy, uvoľňujúcou meditáciou a chutnými spoločnými raňajkami. 

2.png
5.png
7.png

ZÁBAVA:

Harmonizujúce hodiny yogy a meditácií, nádherné výlety, noví ľudia, spoločné príjemné chvíle a zábava.

ČAS PRE SEBA:

Objavovanie úžasnej tradičnej kultúry, prírody a samého seba. Oddych a krásne, nové, pozitívne naladenie tela, mysle aj srdca.

3.png
1.png
14.png

UBYTOVANIE:

Jedná sa o nádherny hotel, v oblasti Dubai Marina. Všetky izby sú zariadené v luxusnom štýle a hotel je v obklopení pôvabného parku. V hoteli je bazén aj fitness centrum. Izby sú pre 2 osoby. Raňajky sú v cene​.

thumbnail (3).jpg
thumbnail (4).jpg
thumbnail (2).jpg

STRAVA:

V celej oblasti sú reštaurácie s rozmanitým výberom stravy.

Na výber sú všetky možné svetové kuchyne, aj zdravé špeciality. Taktiež je veľký výber vegetariánskych/vegánskych jedál. V blízkosti nášho hotela sú potraviny.

POČASIE:

V období nášho pobytu je počasie veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé. Vlhkosť vzduchu v mesiaci október klesá.

8.png
13.png
9.png

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Miestne nemocnice so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Pred cestou sa je potrebné  individuálne poistiť. Poistenie musí zahŕňať COVID-19.

DOPRAVA:

Transfer z letiska a na letisko v Dubaji je zabezpečený a zahrnutý v cene pobytu. Pohybovať sa budeme každý deň v našej skupunke v prenajatých autách - tiež v cene pobytu.

LET:

Odchod  /Viedeň - Dubaj/

 Príchod   /Dubaj - Viedeň/

​Kompletný letový harmonogram obdržíte spolu s letenkou. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ:​​

• Letenka (cena letenky môže stúpať)

• Transfer z letiska na hotel a späť na letisko

• Lokálna doprava & pohonné hmoty

• Ubytovanie & raňajky

• Yoga & meditácie

• Výlety & sprievodcovské služby

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:​​

•  Obedy a večere v miestnych reštauráciách

 PCR TEST PRED ODLETOM ZO SLOVENSKA A PRED NÁVRATOM NA SLOVENSKO

POTREBNÉ DOKUMENTY PRI PRÍCHODE DO KRAJINY:

• Cestovný pas platný viac ako 6 mesiacov

• Poistenie pokrývajúce Covid19

• PCR test a očkovanie /2 dávky/

• Vyplnený a vytlačený formulár povinný pri vstupe do krajiny 

(inštrukcie a formulár vám prepošleme na mail)

 

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte

na emailovej adrese: 

inspiritagency@yahoo.com

SPOLOČNÉ INFORMAČNÉ STRETNUTIE PRED VÝLETOM:

/Dátum upresníme/

bottom of page